Afyon Haber

ZEYBEK BAŞKAN´DAN SANAYİ ESNAFINA KANDİL ZİYARETİ

ZEYBEK BAKAN’DAN SANAY ESNAFINA KANDL ZYARET

       Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek, sanayi esnafn ziyaret etti. Cumartesi günü Berat Kandili dolaysyla 1. Küçük Sanayi Sitesi ve giden Zeybek Bakan, esnafmzla biraraya geldi.

         Belediye Meclis Üyemiz Bahaddin Savrukolu ile birlikte esnafa kandil ziyaretinde bulunan Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek, Berat Kandillerini kutlayarak kandil helvas ikram etti.  Ziyarette sanayi esnafnn büyük ilgisiyle karlanan Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek, talep ve önerilerini ald.

TALEP VE KAYETLERN ALDI

Ziyaretin öneminden bahseden Bakanmz; “Bu mübarek günümüzde yaz-k, yamur-çamur demeden aln teri döken sanayi esnafmzn Berat Kandillerini kutladk ve kandil helvasn ikram ettik. Ayaküstü yaptmz sohbette esnafmzn hal ve hatrlarn sorarak, talep ve isteklerini dinledik. Kendilerine kolaylklar dileyip, hayrl ve bereketli kazanç salamalar temennisinde bulunduk. Biz büyük bir aileyiz, dostluk ve sevgi balarnn kuvvetlendirilmesi noktasnda ziyaretler önemli bir yer tutuyor. Bizde bu noktada üzerimize düeni yapmaya çalyoruz. Esnafmza, vatandalarmza yalnz olmadklarn hissettirmeye çalyoruz. Bu vesileyle talep ve ikayetlerini de örenmi bulunuyoruz. Berat Kandili olmas dolaysyla yaplan her bir ziyaretin, verilen her bir selamn önemi daha da kymetli bizim için. Rabbim tüm esnafmzn ilerine bereket versin, Milletimize huzur ile birlik beraberlik içinde yaamay nasip etsin.” dedi.

“GÜLÜMSEYLE KARILANMAK GBS YOK”

Ziyarete ilikin sosyal medya hesabndan da bir paylam yapan Zeybek Bakan; “Eski Sanayi’de lokantac kardelerimizi ve ehir içi nakliyat duramzdaki oförlerimizi ziyaret ettik. Gülümsemeyle karlanmak, dost selamn almak, gönül gönüle selamlamak gibisi yok! Bize ikram edilen çaylar eliinde güzel Afyon’umuz hakknda ho sohbet ettik. Dün, bugün, yarn ve her zaman sanayi esnafmzn yannda olduk ve olmaya da devam edeceiz. lerindeki kalite ve ustalklar kadar, gönülleri de güzel olan sanayi esnafmz gönülden kucaklyoruz. Ekonominin can damar olan sanayi esnafmzn Berat Kandili’ni kutluyorum” dedi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu