Afyon Haber

ZEYBEK BAŞKAN ZAFER MAHALLESİ´NDE

ZEYBEK BAKAN ZAFER MAHALLES’NDE

      Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek, Zafer Mahallesi’ni ziyaret etti. Mahalle Muhtar smail Gökhan Bua ve mahalle sakinleri tarafndan karlanan Bakanmz Zeybek, Cuma namaz sonras mahallede incelemelerde bulundu.

          Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek’e Zafer Mahallesine yapt ziyarette AK Milletvekili  brahim Yurdunuseven, AK Parti Merkez lçe Bakan Ziya Cokun Karadeniz, Gençlik Kollar Bakan Ethem Karahan, Belediye Meclis Üyesi Hulusi Ceylan, Belediye Bakan Yardmclar Süleyman Karaku ve Murat Öner, Birim Müdürleri elik etti. Her Cuma’y bir mahallede klan ve vatandalarn talep ve önerilerini alan Belediye Bakanmz Zeybek, Ördek Camii’nde kld Cuma namaz sonras belediyenin mahallede yapt çalmalar yerinde inceledi.

EKSKLER YERNDE GÖRÜYOR, TALEPLER DNLYOR

         Mahalle muhtar ve sakinlerinin taleplerini dinleyen Bakanmz Zeybek, taleplerin ksa sürede çözüme kavuacan vurgulad. Zeybek Bakan “Bu haftaki Cuma ziyaretimizi Zafer yapalm istedik. Ördek Camii’nde Cuma namazmz kldktan sonra muhtarmz ve mahalle sakinlerimizle birlikte mahallemizin eksikleri nedir? Talepleri nedir? Onlar dinliyoruz. Talep ve eksiklikleri yerinde inceleyerek ksa sürede çözüme kavuturacaz. Allah’n izniyle Afyonkarahisar’n tüm mahallelerinde Belediye olarak elimizden geldiince, gücümüz yettikçe önemli çalmalarmz sürdüreceiz. Görev sürecimiz boyunca hemehrilerimle iç içe olmaya devam edeceiz. Halkla birlikte elimizi tan altna koyacaz. Her anlamda Afyon’umuzu imrenilen bir ehir haline getireceiz inallah” dedi.

ZYARETTEN ÇOK MUTLU OLDUK

         Zafer Mahallesi Muhtar smail Gökhan Bua ise Belediye Bakan Zeybek’e mahallelerini ziyaret etmesinden dolay teekkür etti. Bua öyle konutu; “Bakanmzn ziyaretinden dolay çok mutlu olduk. Mahallemizle ilgili birtakm ihtiyaçlarmz vard. Saolsun Bakanmz yakndan ilgilendi. Mahalle sakinlerimizin talep ve önerilerini ald. Bakanmza, ekibine ve milletvekilimize mahallemize verdii hizmetlerden dolay teekkür ediyorum.” dedi. 

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu