Afyon Haber

İFTARA BEŞ KALA KUMANYA

FTARA BE KALA KUMANYA

          Afyonkarahisar Belediyesi Ramazan ay dolays trafikte iftara yetiemeyen, iftar saatine yolda yakalanan vatandalar yalnz brakmad. Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek’in talimatyla trafiin youn olduu bölgelerde belediye ekiplerimiz tarafndan iftarlk kumanyalar datt.

         Paylamann ve birlikte olmann simgesi olan Ramazan aynda trafie taklanlarn yannda Afyonkarahisar Belediyesi vard. Afyonkarahisar trafik konusunda en youn bölgelerinden olan ehrimizin Özdilek Kavanda sürücü ve yolculara kumanya datan Afyonkarahisar Belediyesi Kültür ve Sosyal ler Müdürlüü, vatandalarn hayr duasn ald. 

        Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek, Ramazan Aynn birlik beraberlik ve kardelik olduuna dikkat çekerek, “Her geçen gün birlik ve beraberlik  uurunun  daha çok artmas yönünde faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Bu nurlu Ramazan aynda da gda yardm paketlerini ve scak yemekleri ihtiyaç sahibi, hasta, madur olan ailelere ulatryoruz. Ayn zamanda iftara yetiemeyen halkmza, su ve sandviç ikram ederek yaptklar ibadetin maneviyatn yayoruz.” dedi.
 

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu