Afyon Haber

BAŞKAN ZEYBEK´DEN ANNELER GÜNÜ MESAJI

BAKAN ZEYBEK’DEN ANNELER GÜNÜ MESAJI

          Afyonkarahisar Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek; Anneler Günü dolaysyla bir mesaj yaynlad.Dünyann en güzel, en temiz ve en masum duygusunun üphesiz annelik duygusu olduunu ifade eden Zeybek Bakan; karlksz sevmenin yegâne temsilcileri olan annelerimizin, yeni nesiller yetitirmenin yan sra gelenek ve deerlerimizin yaatlmas ve gelecee aktarlmasnda da aktif görev üstlendiini söyledi.

               Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek mesajnda u ifadelere yer verdi; “Bizleri biz yapan, bizi birbirimize kenetleyen deerlerin yeertilip yaatlmasnda; kültürümüzün ve geleneklerimizin devam ettirilmesinde; toplumun ekillendirilmesinde; gelecee umutla bakan, çalkan, idealist bir neslin yetitirilmesinde üphesiz ki en büyük pay annelerimizindir. Bizleri canndan, ruhundan, özünden bir parça olarak gören ve tüm hayatn bizim hayatmzn daha iyi olmas için harcayan annelerimizin hakk asla ödenemez. Bu bakmdan, bu anlaml günde, annelerimizi mutlu etmek, annelerimizin yüreklerini sevgiyle doyurmak, onlarn ilgisine layk olmak hepimiz için asli bir görev olmaldr.”

           Sevgilerin en büyüü ve kymetlisinin anne sevgisi olduunu belirten Bakanmz Mehmet Zeybek, öyle devam etti: “Annelerimizden gördüümüz karlksz sevgi, hayat boyu bizlere rehberlik edecek yüceliktedir. Bu uurda tüm skntlara katlanan, çocuklarnn mutlu olmas ve baars için büyük bir sabrla gayret gösteren annelerimizin üzerimizde ödenemez haklar bulunmaktadr. Bu yönüyle annelik, çocuklarna adanm bir hayatn, hiçbir maddi deerle ölçülemeyecek büyük bir fedakarln ve sabrn addr.

           Bu duygu ve düüncelerle, bizleri koruyup kollayan, mutluluumuzu kendi mutluluu, üzüntümüzü kendi üzüntüsü bilen, ba tacmz annelerimize selam ve sevgilerimi iletiyor; salk ve mutluluklar diliyor; sadece anne olan deil, yürei annelik hisleriyle dolu olan tüm kadnlarn Anneler Günü’nü kutluyorum” ifadelerini kulland.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu