Afyon Haber

ZEYBEK BAŞKAN´DAN SANAYİ ESNAFINA ZİYARET

ZEYBEK BAKAN’DAN SANAY ESNAFINA ZYARET

        Afyonkarahisar Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek her frsatta esnaf ziyaret ederek sorun ve taleplerini birinci elden dinlemeye ve çözüm üretmeye devam ediyor. Bakanmz Mehmet Zeybek, youn programlarna karn vatandalarla ve esnafla bir araya gelmeyi ihmal etmiyor. Her frsatta esnafla bir araya gelmeye özen gösteren Bakanmz Zeybek, sorunlarn dinleyerek taleplerini alyor.

 Bakanmz Zeybek, göreve geldii günden beri düzenli olarak gerçekletirdii esnaf ziyaretlerine devam ediyor. Zeybek Bakan esnafa bol ve bereketli kazançlar diledi.

“GÜÇLÜ ESNAF, GÜÇLÜ AFYONKARAHSAR DEMEK”

      Gerçekletirdii ziyaretlerde esnafa büyük önem verdiini belirten Bakanmz Zeybek; “Afyonkarahisar Belediyesi olarak her zaman esnafmzn yanndayz. Esnaflarmzn gelimesine katk sunmak için çalmalarmz sürdürüyoruz. Onlarla omuz omuza vererek ehrimizi güzelletiriyoruz. Toplumuzun her kesimi ile diyalog halinde oluyor, fikirlerini önemsiyoruz. Esnaf ve vatandamzn düünceleri bizim için çok önemli. Biliyoruz ki güçlü esnaf, güçlü Afyonkarahisar demek. Onun için her zaman esnafmzla i birlii içinde olmaya devam edeceiz. Kentimizi birlikte yöneteceiz, birlikte güzelletireceiz. Bizleri arlayan tüm esnaf dostlarmza ilgileri ve ho sohbetleri için teekkür ediyor, ilerinde bol kazançlar diliyorum” dedi.

“RABBM LERN RAST GETRSN”

Ziyarete ilikin sosyal medya hesabndan bir açklama yapan Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek, unlar söyledi. “Emekle, aln teriyle ilerini yapan ve ehir ekonomimize katk salayan eski sanayi esnafmz ziyaret ederek, ayaküstü sohbet ettik.Gülümsemeyle karlanmak, dost selamn almak, gönül gönüle selamlamak gibisi yok! Bize ikram edilen çaylar eliinde, güzel Afyon’umuz hakknda ho sohbet ettik. Dün, bugün, yarn ve her zaman sanayi esnafmzn yannda olduk ve olmaya da devam edeceiz. Talep ve önerilerini dinlediimiz esnaf kardelerimize kolaylklar dileyip, hayrl ve bereketli bir kazanç salamalar temennisinde bulunduk. Rabbim ilerini rast getirsin.

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu