Afyon Haber

KAHRAMAN İTFAİYECİLERİMİZ UNUTULMADI

KAHRAMAN TFAYECLERMZ UNUTULMADI

        Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek, AK Parti Milletvekillerimiz Av. Ali Özkaya ve Av. brahim Yurdunuseven ile birlikte tfaiye tekilatnn kuruluunun 307. Yl dolaysyla tfaiye Müdürlüümüzü ziyaret etti. 25 Eylül – 1 Ekim tarihleri arasnda kutlanan tfaiye Haftas nedeniyle Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek tfaiye Müdürlüümüzü AK Parti Milletvekilleri Av. Ali Özkaya, Av. brahim Yurdunuseven ve AK Parti Merkez lçe Bakan Ziya Cokun Karadeniz ile birlikte ziyaret ederek, tekilatn çalmalarna ilikin Müdür Cem Kasapolu’dan bilgiler ald.

     tfaiye personeli ile bir araya gelen heyet, geçtiimiz aylarda ülkemizin farkl illerinde ve bölgelerinde çkan yangnlarda büyük bir çaba harcayan itfaiye personeline teekkür ederek çalmalarnda baarlar dilediler.

HER ZAMAN YANINIZDAYIM

     Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek, itfaiye tekilatnn canlar pahasna her türlü acil durumda görev yaptn söyledi. Zeybek Bakan öyle konutu; “Canlar pahasna, her türlü acil durumda görev yapan kahraman itfaiyecilerimizin tfaiyecilik Haftas kutlu olsun. Milletvekillerimiz ve merkez ilçe bakanmzla itfaiye müdürlüümüzü ziyaret ettik. Kahraman itfaiyecilerimizin her zaman yanndayz. Cenab- Allah ilimizi, ülkemizi felaketlerden korusun. Çalan arkadalarmz kazadan beladan muhafaza etsin, salk afiyet versin. Her an tehlikeler ile kar karyalar. Zorlu bir görev icra eden itfaiye personelimize görevlerinde kolaylklar ve baarlar diliyorum” dedi.

AK Parti Milletvekilleri Av. Ali Özkaya, Av. brahim Yurdunuseven itfaiye tekilatnn 307. Kurulu yln kutlayarak, itfaiye müdürlüümüzde görev yapan personelimizle sohbet ettiler. Ziyarette Belediye Bakan Yardmcmz Süleyman Karaku’ta yer ald.

MNKLER TFAYE MÜDÜRLÜÜMÜZÜ ZYARET ETT

Panda Kre ve Gündüz Bakm evi örencileri de kahraman itfaiyecileri yalnz brakmad. tfaiye müdürlüümüzü gezen örencilere tfaiye Müdürümüz Cem Kasapolu ve itfaiyecilerimiz tarafndan bilgiler verildi. Kasapolu’nu can kula ile dinleyen, minik örenciler merak ettikleri sorular yönelttiler.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu