Afyon Haber

BAŞKANIMIZ ZEYBEK İTFAİYE PERSONELİNİ AĞIRLADI

BAKANIMIZ ZEYBEK TFAYE PERSONELN AIRLADI

             Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek, tfaiye Tekilat’nn 307’nci kurulu yl dönümü ve tfaiye Haftas dolaysyla itfaiye personelini makamnda arlad.Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek, tfaiye Haftas dolaysyla tfaiye Müdürümüz Cem Kasapolu ve personelini kabul etti. Müdürümüz Kasapolu, Bakanmz Zeybek’e yürütülen çalmalarla ilgili bilgi verirken, ziyaretin sonunda itfaiye personelleri tarafndan Bakanmz Zeybek’e çiçek takdim edildi.

“BAKANIMIZIN DESTEN HER ZAMAN HSSEDYORUZ”

tfaiye Müdürü Cem Kasapolu desteklerinden dolay Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek’e teekkür ederek; “tfaiye Tekilat’nn 307’nci kurulu yl dönümü ve tfaiye Haftas dolaysyla Bakanmz Sayn Mehmet Zeybek’i ekip arkadalarmzla birlikte ziyaret ettik. Bakanmzn talimatlar ile alveri merkezinde kahraman itfaiyeciler sergisinde görev alyoruz. Personel, araç gereç ve ekipman desteinden bizleri hiçbir zaman mahrum etmiyor. 28 Eylül’de Ali hsan Paa Mahallesi’nde bulunan müfreze alanmzn ihalesine çklyor. Bu kapsamda Bakanmzn destei her zaman hissediyoruz. Kendilerine teekkür ediyorum.” diye konutu.

ZEYBEK BAKAN; “TFAYECLERMZ FEDAKÂRCA ÇALIIYOR”

tfaiyecilerle sohbet eden Bakanmz Zeybek, özellikle yangn döneminde üstün bir gayretle mücadele eden tüm itfaiye personeline minnettar olduklarn ifade ederek Afyonkarahisar Belediyesi itfaiye personelinin fedakârca 24 saat esasna göre ehrimizin için çaltna dikkat çekti. Bakanmz Zeybek; “Canlar pahasna, her türlü acil durumda görev yapan kahraman itfaiyecilerimizin tfaiyecilik Haftas kutlu olsun. Cenab- Allah ilimizi, ülkemizi felaketlerden korusun. Çalan arkadalarmz kazadan beladan muhafaza etsin, salk afiyet versin. Her an tehlikeler ile kar karyalar. Zorlu bir görev icra eden itfaiye personelimize görevlerinde kolaylklar ve baarlar diliyorum.” dedi.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu