Eğitim

Afyon Eğitim Bir-Sen değerlendirme toplantısı yaptı

İşte yapılan toplantıdan açıklamalar

Eğitim Bir-Sen Afyonkarahisar 1 No’lu Şube İş Yeri Temsilcileri Değerlendirme Toplantısı yaptı

Eğitim Bir-Sen Afyonkarahisar 1 No’lu Şube İş Yeri Temsilcileri Değerlendirme Toplantısında yapılan açıklama: 

İş yeri temsilcileri toplantılarımızı yüzlerce teşkilat mensubumuzun katılımı ile gerçekleştirdik.

Eğitim Bir-Sen Afyonkarahisar 1 No’lu Şube İş Yeri Temsilcileri Değerlendirme Toplantılarımızı; Eğitim Bir-Sen Genel Sekreterimiz Sayın Latif SELVİ Başkanımızın teşrifleriyle gerçekleştirerek 17 ilçemizde ve merkez ilçede tamamlamış olduk.
17 ilçemizin tamamında ve merkez ilçede video konferans yoluyla gerçekleştirdiğimiz toplantılarımıza; şube yöneticilerimiz, disiplin ve denetleme kurulu başkanlarımız ile üyeleri, kadınlar komisyonu başkanımız ve üyeleri, ilçe temsilcilerimiz ve yönetim kurulu üyeleri, iş yeri temsilcilerimizin katılımı ve katkıları ile gerçekleşti.

Dört etapta gerçekleştirdiğimiz toplantılarımızda, bu vesile ile yüzlerce teşkilat yöneticimiz ve mensubumuzla bir araya gelme, çalışmalarımızı gözden geçirme, sahada yaşanılan sıkıntıları bizzat Genel Sekreterimiz Sayın Latif Selvi Başkanımızla ile değerlendirme imkânı bulduk

Sendikal mücadelemiz, eğitim çalışanlarının sıkıntıları ve beklentileri üzerine oldukça verimli, bereketli geçen toplantılar bütününde sahanın nabzını tutan iş yeri temsilcilerimizin öneri ve değerlendirmeleri de bizim için ayrıca kıymetlidir.

Dünden bugüne sendikal mücadele ve güncel meseleler üzerine bakış açımız adına bir teşkilat eğitimi niteliği de taşıyan toplantılarımızda, Genel Sekreterimiz Sayın Latif Selvi Başkanımız başta olmak üzere katılımcı tüm teşkilat mensuplarımızın değerlendirmeleri bizim için ayrıca bir tecrübe paylaşımı olarak da önemli bir yere sahiptir.

Teknolojinin Getirdiği İmkânları, Adanmış Ruha Sahip Teşkilatımızın Samimiyetiyle Harmanlayarak, Kıymetli Bir Örneklik Ortaya Koyuyoruz.

Yeni normalde sendikal enstrüman ve faaliyetleri sürece uyarlamak, eğitim çalışanlarının hak ve menfaatlerini gözetmek adına vakti verimli değerlendirebilmek için Eğitim Bir-Sen olarak samimi bir gayretle yol yürüyoruz.
Belirli gün ve saatlerde sokağa çıkma kısıtlamalarını yaşadığımız şu günlerde dahi “İman varsa imkân da vardır.” düsturuyla teknolojinin getirdiği imkânları, adanmış ruha sahip teşkilatımızın samimiyetiyle harmanlayarak, kıymetli bir örneklik ortaya koyuyoruz.

Eğitim Bir-Sen Genel Sekreterimiz Sayın Latif Selvi başta olmak üzere, şube başkan yardımcılarımız, ilçe temsilcilerimiz ve yönetim kurulu üyelerimize, disiplin ve denetleme kurulu başkanlarımız ve üyelerimize, kadınlar komisyonu başkanımız ve yönetim kurulu üyelerimize, iş yeri temsilcisi kıymetli kardeşlerimize, katılım sağlayan, katkı sunan tüm teşkilatımıza en kalbi duygularla teşekkür ediyor, Rabbimizin adımlarımız bereketlendirmesini diliyorum.  Mustafa ARSLAN – Memur-Sen İl Temsilcisi – Eğitim Bir-Sen Şube Başkanı

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu