Afyon Haber

ZEYBEK BAŞKAN ŞEHİT AİLELERİ DERNEĞİNİ KABUL ETTİ

 

Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar, Türkiye Harp Malülü Gaziler, ehit, Dul ve Yetimler Dernei Afyonkarahisar ubesi’ni makamnda kabul etti.

ZEYBEK BAKAN EHT ALELER DERNEN KABUL ETT

         Olaan Genel Kurulun ardndan Dernek Bakanlna seçilen smail Kumartal ve yeni yönetim kurulu üyeleri, Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek’i ziyaret etti.Kabulünden dolay Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek’e teekkür eden Dernek Bakan smail Kumartal, “19 Haziran 2021 tarihinde yapm olduumuz derneimizin 6. olaan genel kurulunun ardndan yeni yönetimi belirledikten sonra ilk olarak Sayn Valimizi daha sonra da Belediye Bakanmz ziyaret ettik. Kabullerinden dolay ahsm ve yönetim kurulu arkadalarm adna teekkür ediyoruz.  Bundan sonra Afyonkarahisar’a, ehit ailelerimize, gazilerimize elimizden geldiince birlikte hizmet edeceiz. Eksiimizi, ihtiyacmz olduu zamanda Mehmet Bakanmzla birlikte gidermeye çalacaz” dedi.

         ube Bakanlna seçilen smail Kumartal ve yeni yönetimine hayrl olsun temennilerini ileten Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek ise “ehit ve gazilerimiz bizim bamzn tac. Kimisi evladn, kimisi uzvunu milletimizin bekas için vermi insanlar.  Allah bundan sonraki dönemde ülkemizin birlik ve beraberliini bozdurmasn. Terör belasndan da en ksa sürede kurtarsn diye dua ediyoruz. Nice canlar gitti. Hala terör örgütüne ‘Bu terör örgütüdür’ diyemeyen insanlarn olduu bir ülkede yayoruz. Rabbim bamzdaki idarecilerimizin yar ve yardmcs olsun. Bizler ehit ailelerimiz ve gazilerimizin her daim yanndayz. Bize düen neyse yapmaya hazrz, bir ve beraberiz” dedi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu