Afyon Haber

 ŞEHRİMİZE GENÇLİK MERKEZİ KAZANDIRIYORUZ

 EHRMZE GENÇLK MERKEZ KAZANDIRIYORUZ

     Belediyemiz; eitime destek çalmalarn sürdürürken dier yandan da örencilerimizin eitim hayatnn kalitesini artrmak için de var olan proje çalmalarn devam ettiriyor.

     Hayrsever i insan Hüseyin Sümer tarafndan balanan arsa üzerine 1957 ylnda yapm tamamlanan; Mülkiyeti Afyonkarahisar l Özel daresine ait olan Hüseyin Sümer lkokulu vasfndaki tanmaz içeresinde yer alan eski bina, 10 yl süreyle Belediyemize tahsis edildi.

     Tahsis sözlemesine ilikin protokol, Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek ile l Özel daresi Genel Sekreter Yardmcs smail Güleç arasnda imzaland.

“ETME DESTEK BZDEN BAARILI OLMAK SZDEN”

     Protokol imza töreninde açklamada bulunan Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek; “Eitim ve eitime dair çalmalarmz titizlikle yürütüyor, hayrsever i insanlarnn bu konudaki çalmalarna da destek veriyoruz. Afyonkarahisar’mzn gençleri spor da kültür de sanatta yani her alanda baarl olsun diye bizler gayret sarf ediyoruz. Belediye olarak eitime hizmet ve destek bizden baarl olmak örencilerimizden. Yaplan tahsis protokolünün de Afyonkarahisar’mza hayrlar getirmesini temenni ediyorum.” dedi.

     Belediyemize tahsisi gerçekleen Hüseyin Sümer lkokulu vasfndaki tanmaz içeresinde yer alan eski bina, bundan böyle sportif ve teknolojik faaliyetler ile gençlik merkezi eitim kurslar üzerine halkmzn hizmetinde olacak.

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu