Belediyeler

Şuhut Heyetinden İl Genel Meclisine Ziyâret

Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt,Ak Parti Şuhut İlçe Başkanı İnş.Müh.Ali Diren,İl Genel Meclisi Üyeleri Umut Eroğlu ve Gültekin Özdemir,Karaadilli Belde Belediye Başkanı Mesut Ulusoy İl Genel Meclisi Başkanı Burhanettin Çoban’a ziyaret gerçekleştirdi.

Ziyarette Şuhut için yeni projelerinin olduğunu aktaran Başkan Bozkurt”Şuhut için yeni projelerimiz var geçtiğimiz günlerde yaptığımız toplantılarda Bakanımız Prof.Dr.Veysel Eroğlu’na ve Milletvekillerimize aktardık.Şimdide İl Genel Meclisi Başkanı Burhanettin Çoban’la paylaştık.Şuhut için şartlar ne olursa olsun çalışmaya devam ediyoruz”dedi.

Başkan Çoban ziyaretinden sonra Şuhut Heyeti Afyonkarahisar İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Murat Toy ile de toplantı gerçekleştirdi.Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Murat Toy Şuhut heyetine ziyareti için teşekkür etti.

Ziyaretten sonra İl Özel İdaresi envanterine yeni eklenen araçları gösteren Başkan Çoban araçlar hakkında bilgiler verdi.Araçlar hakkındaki bilgileri dinleyen Şuhut heyeti memleketimize hayırlı olmasını dileyerek emekleri için teşekkür ettiler.Toplantı sosyal mesafe kuralına uyularak çektirilen hatıra fotoğrafı ile son buldu.


Şuhut Belediyesi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu