Afyon Haber

OLİMPİK YÜZME HAVUZU TADİLATA GİRECEK

OLMPK YÜZME HAVUZU TADLATA GRECEK

    Afyonkarahisar l Özel daresi tarafndan yllar önce yapm tamamlanan ve son olarak Belediyemize tahsis edilen Olimpik Yüzme Havuzu, tadilattan geçerek gençlerimizin kullanmna açlacak. Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek, zmir Yolu üzerinde yer alan Olimpik yüzme havuzunda incelemelerde bulundu.

Bakanmz yüzme havuzlarna hassas

       Olimpik Yüzme Havuzunun düzenli bir ekilde kullanlmadna dikkat çeken Zeybek Bakan; “l Özel daresi tarafndan yllar önce yaplm, olimpik yüzme havuzu düzenli bir ekilde kullanlamad. Bir zamanlar Afyon Kocatepe Üniversitesi’ne devredildi, onlarda iletemedi son olarak Belediyemize tahsisi yapld.Bildiiniz gibi Gençlik ve Spor Bakanmz Muharrem Kasapolu saolsun olimpik yüzme havuzlar hususunda çok titiz. Bizlerle yapt her görümede, ‘Afyon’da yüzme kursu açyor musunuz, yüzmeyi özendiriyor musunuz?” eklinde telkinlerde bulunuyordu.

TADLATTAN GEÇECEK

           Bakanmza son ziyaretinde ehrimizdeki olimpik yüzme havuzu ile ilgili kendisine bilgi verdik. Burada ciddi bir su kaça olduunu ve bir türlü tespit edilemediinden bahsettik.  Kaçan önlenmesi tadilatnn yaplmas konusunda çalmalarmz balatacaz. Bu çalmalar bittikten sonra yüzme havuzumuzu gençlerimizin kullanmna açmay hedefliyoruz. nallah burada ampiyonlar yetiecek” diye konutu.

Haberin videosu için TIKLAYIN

https://we.tl/t-Hku4McXXPf

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu