Afyon Haber

MOTOFEST´E SEKİZ GÜNDE 150 BİN´İN ÜZERİNDE ZİYARETÇİ AKINI

AVRUPA’NIN 2021 YILINDAKÝ EN BÜYÜK ETKÝNLÝÐÝ: MOTOFEST

MOTOFEST’E SEKÝZ GÜNDE 150 BÝN’ÝN ÜZERÝNDE ZÝYARETÇÝ AKINI

      Uluslararasý organizasyonlara ev sahipliði yapan Afyonkarahisar’ýmýz 8 gün boyunca eðlenceli etkinlikler ve konserler ile þenlendi. FIM Motokros Dünya Þampiyonasý’nýn Türk çifte þampiyonasý, Afyonkarahisar’da akþamlarý sarsan popüler MotoFest etkinliðiyle yarýþtan daha fazlasýný sundu!

      Festival; sekiz gün boyunca gerçekleþen festival ile bu yýl Türkiye’nin en büyük etkinliklerinden biri oldu. Avrupa’nýn 2021 yýlýndaki en büyük, Türkiye’nin entegre gençlik spor etkinliði, yerel müzik ve lezzetlerin tadýný çýkarabilen FIM Motokros Dünya Þampiyonasý’nýn sürücüleri, takýmlarý ve personeli ile birlikte yerel hayranlar tarafýndan beðenilen inanýlmaz bir atmosfer yarattý.

15 SANATÇI MUHTEÞEM KONSERLERE ÝMZA ATTI

       Afyonkarahisar MoteFest sahnesi Mustafa Ceceli – Necati ve Saykolar, Cem Adrian – Ufuk Beydemir, Eypio – Gripin, Kýraç – Merve Özbey, Ýrem Derici – Cenk Eren, DJ Doðukan Alsoy – Ogün Sanlýsoy, Mithat Körler ve Orkestrasý – Retrobüs, Ceren Gündoðdu ve Zakkum gibi ünlü Türk sanatçýlarýn performanslarý, etkinliðe katýlanlarý aðýrladý. Buna ek olarak, hayranlar FIM Motokros Dünya Þampiyonasý’nýn muhteþem yarýþlarý ve destekleyici Kadýnlar Motokros Dünya Þampiyonasý ve EMX Açýk sýnýflarýnýn yaný sýra Müzik Konserleri, ayak dartý, Mini Golf, Zipline, Mini Atv, 40’tan fazla ücretsiz etkinliðin keyfini çýkardýlar. Simülatör Oyunlarý, Çocuklar için Motosiklet eðitimleri, Futbol ve Basketbol turnuvalarý, zipline, video oyunlarý ve daha onlarca aktivite Afyonkarahisarlýlar ile buluþtu. 150 binden fazla ziyaretçi birbirinden farklý spor ve eðlence organizasyonlarýnda gönüllerince eðlendi.

TÜRKÝYE’NÝN TEK TERMAL ALT YAPILI KARAVAN KAMP ALANI

     Belediye Baþkanýmýz Mehmet Zeybek’in talimatlarý ile Uluslararasý standartlarda yapýlan Türkiye’nin ilk termal alt yapýlý kamp ve karavan alanýnda da doða ve eðlence keyfi bir arada sunuldu. Belediyemiz tarafýndan Motor Sporlarý Merkezi’nde hayata geçirilen alanda kamp severler çadýrlarda konakladý. Gündüz çeþitli etkinlikler ile eðlenen kampçýlar akþam da ünlü sanatçýlarýn konserleri ile unutulmaz anlar yaþadý.

            Cumhurbaþkanlýðý himayesinde Afyonkarahisar’da düzenlenen ve Dünya Motokros Þampiyonasý’nýn (MXGP) iki ayaðýnýn gerçekleþtiði Türkiye MotoFest etkinliði muhteþem iki konserle tamamlandý. Festivalin son gününde Ceren Gündoðdu ve Zakkum konser verdi. Gündoðdu ve Zakkum, Afyonkarahisar Motor Sporlarý Merkezi’nde sevenleriyle buluþarak þarkýlarýný seslendirdi. Gündoðdu ve Zakkum’un þarkýlarýna eþlik eden hayranlarý tempo tutarak hem stres attý hem de eðlendi.

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu