Afyon Haber

KALE KART UYGULAMASI BAŞLIYOR

KALE KART UYGULAMASI BALIYOR

ZEYBEK BAKAN’DAN ÜNVERSTE ÖRENCLERNE DESTEK

    Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek, ülkemizin farkl ehirlerinden ilimizdeki üniversitelere eitim almak için gelen örencilere belediyemizin kaplarn sonuna kadar açt. ‘Kale Kart’ uygulamas ile ehir dndan gelerek adreslerini Afyonkarahisar’a tayan örencilere indirim frsat Zeybek Bakan’dan…

        Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) ve Afyonkarahisar Salk Bilimler Üniversitesinde (AFSÜ) eitim görmek için ilimize gelecek olan üniversite örencileri Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek’in talimatlaryla  ehir dndan gelerek ikametgâhlarn Afyonkarahisar’a almalar artyla  Belediyemizin ulam andan sosyal tesislerimize kadar indirimden yararlanacaklar.

       ehir dndan gelmek artyla ulamdan sosyal tesislerimiz ve hanmlar lokalinin aktivitelerimizin indirim imkanlarndan faydalanmak isteyen üniversite örencilerinin öncelikle ikametgâhlarn Afyonkarahisar’a almalar gerekiyor.

        Bavuru yapacak olan örencilerimizin ikametgâh belgesinin yan sra, Nüfus cüzdan fotokopisi, örenci belgesi ve 2 adet fotoraflarn beyazmasa@afyon.bel.tr adresine mail olarak gönderebilirler. Örencilerimiz bavurularn belediyemiz Beyaz Masa Birimine gelerek de yapabilirler.

       ehir dndan Afyonkarahisar’a eitim için gelecek tüm örenci kardelerimiz yannda olduklarn söyleyen Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek, her türlü sknt ve taleplerini Belediyemize bildirebileceklerini ifade etti.

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu