Siyaset

İbrahim Yurdunuseven 14-20 Nisan Şehitler Haftası mesajı yayımladı – SİYASET

15 Nisan 2020 – 10:51 – Güncelleme: 15 Nisan 2020 – 10:56

Peygamberlikten sonra gelen en yüce makam olan Şehitlik makamı; Allah’ın rızası için, din, vatan ve millet uğruna canını feda etmek demektir. Bu makama erişmek inananlar için şereflerin en yücesidir.

Milletvekili Av.İbrahim Yurdunuseven Tarihimiz, mukaddes vatan toprakları için, her çeşit zorluğa karşı gelmiş ve hiç bir boyunduruğa müsade etmemiş kahraman mehmetciklerimizin yazdığı destanlara şahittir. Bu kahramanlıkların en müstesna kanıtı aziz şehitlerimizdir. Kutsal vatan toprakları için canını seve seve vermiş aziz şehiterimiz, bugün huzur ve güven içerisinde yaşama olanağına sahip olduğumuz Güzel Ülkemizi kanları ile yoğurarak bizlere bıraktılar. Tüm yokluk ve imkansızlıklara rağmen, insanlarımızın şehadeti ve gaziliği pahasına kazanılan zaferler, Ülkemizin yolunu aydınlatmış, gelecek nesillerimizin tarihinden ders çıkararak daha ileriye daha emin adımlarla ülkemizi taşıma yolunda yol göstericisi olmuşlardır.

Birlik ve Beraberliğimizin, vatan sevgimizin, özgürlüğümüzün ve bayrak sevgimizin ölümsüz simgeleri olan Aziz Şehitlerimizi, Şehitler Haftası vesilesiyle rahmetle anıyor gazilerimize minnet ve şükranlarımızı sunuyorum.”


Afyon Kent Haber

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu