Belediyeler

“Gençler Aydınlık Geleceğimizdir” | Şuhut Belediyesi Kurumsal İnternet Sayfası


19 Mayıs 2020
Şuhut Belediyesi

Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

“Gençlere ve Spora Her Zaman Önem Verdik”

Başkan Bozkurt mesajında, “Gençlik bizlerin geleceğidir. Gençler aydınlık geleceğimizdir. Dinimiz de gençliğin önemini her fırsatta vurgulamış, gençliğin değerini ifade etmiştir. Bu nedenle hem dinimiz hem de geleneklerimiz bizlere gençliğe önem verilmesi gerektiğini söylemektedir.  Bizde 2009’dan günümüze her fırsatta gençliğe önem vererek, gençliğe yönelik bir yatırım ve projeyi ilçemizde hayata geçirdik. Gençlerimizin her türlü bağımlılık ve kötü alışkanlıktan uzak durmasını sağlamak gayesi ile bir çok spor alanını, spor tesisini ilçemize kazandırarak, gençliğin ve sporun her imkanlar ölçüsünde yanında olduk. Güçlü Türkiye için Güçlü Gençlik gerekir. Bizim gençlerimiz bu gücün farkında Güçlü Türkiye için var güçleriyle çalışmaktadırlar” dedi. Başkan Bozkurt, Şuhut’ta 2009’dan günümüze tüm sportif faaliyetlerin arkasında Şuhut Belediyesi olarak yer aldıklarını ifade ederek, desteklenen projeler ve sportif faaliyetler ile gençlerin spora yönlendirilmesinin yanı sıra Şuhut’un da bu vesile ile tanınırlığının artırıldığını kaydetti.

“Gençlik Bağımsızlığımızın Teminatıdır”

“Gençlik bizim geleceğimiz ve bağımsızlığımızın en büyük teminatıdır, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın gösterdiği 2051 ve 2071 hedeflerine ülkemizi ulaştıracak olan gençlerimize güvenimiz ve inancımız tamdır” sözlerine yer veren, Başkan Bozkurt, mesajında son olarak “19 Mayıs Atatürk’ü Anma Günü, Gençlik ve Spor bayramı dolayısıyla tüm gençlerimizin bayramını tebrik ederek, sağlıklı ve hayırlı bir hayat diliyorum” dedi.

 


Şuhut Belediyesi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu