Afyon Haber

ATIL BİNADAN CEP PARKA

ATIL BNADAN CEP PARKA

         Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek’in seçim vaatlerinden biri olan Cep Parklarn yapmna bir yenisi daha eklendi.  Bakanmzn talimatlaryla Park ve Bahçeler Müdürlüü tarafndan Tapnar Mahallesinde atl vaziyette bulunan bina yklarak çocuklarmzn elenceli dakikalar geçirebilecei Cep Park yapld.Tapnar Mahallemizde bulunan Bedrik Çocuk Park’nn oyun gruplarn da yenileyen ekipler, yeil alan ve çevre düzenlemesini tamamlad.

“Hizmet almayan mahallemiz kalmayacak”

     Bölgede tamamlanan park yerinde gören Zeybek Bakan, hayrl olmasn diledi.Halkmzn talepleri dorultusunda mahallelerin ihtiyaç ve taleplerini yerine getirmek için gece gündüz çaltklarn ifade eden Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek, “Söz verdiimiz gibi hizmet almayan mahallemiz kalmayacak” dedi.

“Bakanmza sonsuz teekkür ederim”

Tapnar Mahallesi Muhtar ükrü Bike ise Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek’in ziyaretinden büyük mutluluk duyduunu söyledi. Muhtar Bike öyle konutu; “Saolsun Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek’ten bugüne kadar ne talep ettiysek yerine getirdi. Mahallemizin eksiklerini yerinde görüyor, annda çözüm üretiyor. Gencimizden, yalsna kadar tüm mahalle sakinlerimizin talep ve önerilerini dikkate alyor, her zaman bizlerle istiare ediyor. Belediyemizce yapm tamamlanan Cep Parkn ve yeni oyun gruplarnn hayrl olmasn diliyorum” dedi.

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu