Afyon HaberEkonomiYaşam

Afyonkarahisar’da açılan Meşhur İstanbul Pazarında izdiham yaşandı

Sabah 09:00 da açılan pazaryeri için 50 bin civarında Afyonkarahisarlı alış-veriş yapmak için izdiham oluşturdu. Tekstil, ayakkabı, kırtasiye, oyuncak gibi ürünlerin çok ucuza satıldığı pazardaki uygun fiyatlar tüketiciler tarafından yoğun ilgi ile karşılandı.

Mağaza sahibi Murat Tekdinçer ‘’Müşterilerimizin bize karşı göstermiş olduğu ilgisden son derece memnunuz. Biz de bu ilgiye düşük fiyat ve iyi kalite ürünleri satarak cevap vermek istiyoruz. Yaklaşık % 20 kar marjı ile satış yapıyoruz. Fiyatları olabildiğince alt limitlerde tutup tüm müşterilerimize ulaşmak istiyoruz. Tüm ürünleri ucuza satmak istiyoruz. Sattığımız her şeyi direkt üreticisinden satın alıyoruz. Böylelikle kaliteli ürünleri piyasa fiyatlarının daha altında satma imkanına sahip oluyoruz. Müşterilerimiz mağazamızı sık sık ziyaret etsinler.  Her hafta yeni ürünlerimizi reyonlarımıza ekleyeceğiz. İyi bir satın alma ekibimiz var. Müşterilerimize daha iyi ve daha ucuza mal temin etmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Dolayısıyla bugün reyonlarımızda olmayan yarın reyonlarımızda yer alabilir.

Tüm Afyonkarahisarlı müşterilerimize 30 yıllık tecrübemizle maliye binası yanında yer alan eski Yimpaş mağazasındaki işyerimize bekliyoruz’’ dedi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu