Afyon HaberBelediyeler

ZEYBEK BAŞKAN´DAN YENİ YIL ZİYARETLERİ

ZEYBEK BAKAN’DAN YEN YIL ZYARETLER

      Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek yeni yla girerken birçok yeri ziyarette bulundu.

Zeybek Bakan, ylba gecesi Belediyemiz Zabta, tfaiye, Su ve Kanalizasyon, Ulam Hizmetleri bata olmak üzere AFSÜ ile Devlet Hastanesi, Milli Birlik Polis Karakolu, 112 Acil Çar Merkezi ve AFAD’ ziyaret ederek, yeni yllarn kutlad.

Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek ylbanda görevi banda olan Belediye personellerini yalnz brakmad. Moral ve destek ziyareti yapan Bakanmza, Milletvekilimiz brahim Yurdunuseven, Bakan Yardmclarmz Süleyman Karaku, Murat Öner, Basn Yayn ve Halkla likiler Müdürü S. Nurullah Peker, l Bakan Hüseyin Ceylan Uluçay, Kadn Kollar Bakan Ferda Ertürk, Gençlik Kollar Bakan Ethem Karahan da elik etti.  2023 ylna saatler kala ilk ziyaret dura Zabta Karakolu oldu. Zabta Müdürümüz Taner Çelik ve personelle buluan Bakanmz mesai arkadalarna kolaylklar diledi, ikramlarda bulundu.

BELEDYEMZ BRMLERNE TEBRK VE DESTEK ZYARET

Ziyaret ardndan açklama yapan Bakanmz, 2022 yln kazasz belasz bugün noktalyoruz. Cenab- Hak 2023 yln birlik beraberliimize vesile klsn. Zabta birimimiz mesai arkadalarmz. Kendimizden farkl görmüyoruz. Onlara da olaysz sakin salcakla geçirecekleri aileleri ile huzur içinde geçirecekleri bir yeni yl diliyorum dedi.

Milletvekilimiz brahim Yurdunuseven ise, Sayn Belediye Bakanmz ile birlikte tüm tekilat ve çalma arkadalarmz ziyaret ediyoruz. Baarlar diliyoruz, 2023 miladi takvim ylnn hayrlara vesile olmasn Cenab- Hak’tan niyaz ediyoruz dedi.

kinci ziyaret dura Belediyemiz tfaiye Müdürlüü oldu. Görevi banda olan tfaiye Müdürü Cem Kasapolu ve itfaiyecilerimizle buluan Bakanmz Mehmet Zeybek, çalmalarnda kolaylklar dileyerek, tebrikte bulundu.

l Bakan Hüseyin Ceylan Uluçay açklamasnda; Milletvekilimiz, Belediye Bakanmz, Kadn Kollar, Gençlik Kollar, Belediye Bakan yardmclarmz ve il ve merkez ilçe yönetimimizle birlikte yeni yl ziyaretindeyiz. Rabbim 2023 ylnda kazasz belasz görevlerini ifa etmeyi nasip eylesin. 2023 seçimlerinde de Rabbim bizleri muvaffak eylesin. Tüm çalanlarmzn, Afyonkarahisar’mzn yeni yln tebrik ediyorum dedi.

2022 yln kazasz belasz atlatt, ekiplerimiz her türlü olumsuzlua kar teyakkuzdayd ve baarl çalmalar yapt. 2023’ünde kazasz belasz yangnlardan uzak bir yl olmasn diliyorum. Mesai arkadalarmzn aileleri ile huzurlu bir yl geçirmelerini temenni ediyor, baarlar diliyorum diyen Bakanmz ekibine hediyeler verdi.

Milletvekilimiz brahim Yurdunuseven ise Afyonkarahisar Belediyesinin güçlü ve olaylara annda müdahale eden bir ekibi olduunu belirterek; tfaiye ekibini tebrik ediyorum. 2022’de olduu gibi 2023 ylnda da kazasz belasz iler diliyor, personele kolaylklar diliyorum diye konutu.

tfaiye ekibi ardndan heyet Su ve Kanalizasyon, Temizlik leri ile Ulam Hizmetleri Müdürlüklerimizi de ziyaret etti.

Bir sonraki ziyaret noktalar ise Milli Birlik Polis Karakolu, l Afet ve Acil Durum Müdürlüü oldu. Yeni yllarn tebrik ederek hediyeler takdim eden Bakanmz, çalmalarda kolaylklar diledi.

AFSÜ, DEVLET HASTANES VE 2023 BEBEKLERNE ZYARET

Yeni yla dakikalar kala AFSÜ ve Devlet Hastanesi’nde ifa bekleyen hastalar, görevli personel ve yeni doan bebekler ile aileleri de unutulmad. Hastalara geçmi olsun dileklerini ileten heyet, çiçek takdiminde bulundu, personele moral ziyareti yapt. En merak edilen yeni yln ilk bebeklerine de ilk hediyelerini Bakanmz Mehmet Zeybek ve ei Sevim Zeybek takdim etti, ailelerin sevincine ortak oldu.

Ziyaretler hatra fotoraflar çekilmesi ile son buldu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu