Afyon HaberBelediyeler

ZEYBEK BAŞKAN´DAN REGAİP KANDİLİ MESAJI

ZEYBEK BAKAN’DAN REGAP KANDL MESAJI

Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek, Regaip Kandili dolaysyla bir mesaj yaynlad. Mübarek Üç Aylarn balangc olan Regaip Kandilinin Ramazan- erif’in müjdecisi olduunu belirten Bakanmz Zeybek, tüm slam âlemine huzur ve bar temennisinde bulundu.

“Allah’n rahmetinin üzerimize manevi bir saanak gibi yad, lütuf ve kereminin bizleri kuatt mübarek üç aylarn manevi iklimiyle birlikte huzurunu yayoruz. Üç aylar, her eyden önce bir arnma ve yenilenme mevsimidir. Dolaysyla rahmet, bereket ve mafiret dolu bu günleri müminlere açlm bir frsat kaps olarak bilerek bu gün ve geceleri Rabbimizin rzasn kazanmak için vesile klalm. Böylesi günler kalplerimizi sevgiyle dolduran, birbirimize hogörülü ve saygl olmamz gerektiini bizlere hatrlatan, kardelik, arkadalk, yardmlama gibi duygularmz artran ve biz kullarn Allah’a yaknlatran günlerdir. Regaip Kandilinin de bizlere sunduu düünme frsatn kullanarak toplum olarak birbirimize kenetlenip, birlik ve beraberliimizi pekitirmeliyiz. Regaip Kandilinin ehrimize, ülkemize ve tüm insanla rahmet, bereket, salk ve huzur getirmesini yüce Allah’tan niyaz ediyorum.

Bu duygu ve düüncelerle, tüm hemerilerimin Regaip Kandilini ve üç aylarn tebrik ediyor, milletçe birlik ve beraberlik içinde daha nice kandillere kavumay, bütün slam âleminin ve insanln bar ve huzur içinde olmasn Cenab- Allah’tan niyaz ediyorum.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu