Afyon Haber

ZEYBEK BAŞKAN´DAN PERSONELİNE BAYRAM ZİYARETİ(VİDEO HABER)

    ZEYBEK BAKAN’DAN PERSONELNE BAYRAM ZYARET

       Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek, Kurban Bayramnn ardndan ilk mesai gününde personeliyle bayramlat. Afyonkarahisar Belediyesi’nde geleneksel hale gelen bayramlama program bu bayram da sosyal mesafe kurallar çerçevesinde gerçekleti. Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek, Bakan Yardmclar Süleyman Karaku, Murat Öner, Benol Kaplan, Özel Kalem Müdürü Mehmet Sava ve Personel Müdürü Serdar Çetinkaya ile birlikte tüm birimleri tek tek ziyaret etti. Personelinin bayramn tebrik eden Bakanmz Zeybek, çalmalarnda baarlar diledi.

 

 “PERSONELMZ GÖREVN HAKKIYLA VE LAYIKIYLA YAPIYOR”

       Afyonkarahisar Belediyesi olarak bayramn ardndan ilk mesai gününde toplu bayramlama program yaptklarn ancak COVD-19 salgn dolaysyla bu bayram sosyal mesafe kurallarna uyduklarna dikkat çeken Bakanmz Zeybek; “Bu bayram da tüm personelimizi birimlerinde ziyaret ettik, bayramlarn kutlayarak çalmalarnda kolaylklar diledik. Sa olsun personelimiz pandemi döneminde olsun, normalleme döneminde olsun üzerine düen görevi hakkyla ve özveriyle yerine getiriyor. nallah en ksa sürede koronavirüs salgnndan ilimiz de ülkemiz de kurtulur, önümüzdeki bayramlamalarmz daha samimi bir ekilde yapmak nasip olur.” diye konutu.

 

“REHAVETE KAPILMAYALIM, TEDBR ELDEN BIRAKMAYALIM”

       Koronavirüs salgn tedbirleri kapsamnda Afyonkarahisar Belediyesi’nin il genelinde temizlik çalmalar bata olmak üzere, üzerine düen görevi fazlasyla yaptna iaret eden Bakan Zeybek, ‘rehavete kaplmayalm’ uyarsnda bulundu. Vatandalarmzdan maske, mesafe ve hijyen kurallarna riayet etmelerini isteyerek; “Bu vesileyle tüm personelimin geçmi bayramlarn kutlar, aileleriyle birlikte nice bayramlara erimelerini Yüce Allah’tan niyaz ederim.” dedi.

ESNAF VE VATANDALARIMIZI DA ZYARET ETT

Zeybek Bakan, personel ziyaretinin ardndan Karaman Merkezi’nde yer alan esnafmz ziyaret ederek geçmi Kurban Bayramlarn tebrik etti.

Haberin Videosu çin Tklaynz…

https://we.tl/t-8zjePv8Ft0

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu