Afyon HaberBelediyeler

ZEYBEK BAŞKAN´DAN BELEDİYE PERSONELİNE GIDA PAKETİ

ZEYBEK BAKAN’DAN BELEDYE PERSONELNE GIDA PAKET

      Afyonkarahisar Belediyesi Ramazan ay nedeni ile personeline gda paketi desteinde bulundu. Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek’in talimatlar ile yaplan yardmlar yüzleri güldürdü.

htiyaç sahipleri, yetim ve öksüzleri gözeten, kimsesizlerin kimsesi olmay sürdüren Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek, kendi personeline de gda paketi desteinde bulundu. Muhtarlk ve Sosyal Hizmetler Müdürlüü tarafndan hazrlanan gda kolileri Bakanmz Mehmet Zeybek tarafndan bizzat teslim edildi.

Mesai arkadalaryla bir araya gelen Zeybek Bakan çalma arkadalarnn Ramazan- eriflerini kutlayarak, yanlarnda olduu mesajn verdi. Zeybek Bakan’n katld datm programnda, YÜNTA A.. Genel Müdürü Arif Birsen, Muhtarlk ve Sosyal Hizmetler Müdürü Mustafa Demirhüyük ve Ulam Hizmetleri ve Makine kmal Müdürü Serhat Düzaaç hazr bulundu. Temel gda maddelerinin bulunduu gda paketi Bakanmz Zeybek tarafndan personele verildi.

“HER ZAMAN ÇALIANLARIMIZIN YANINDAYIZ”

Ramazan aynn birlik ve beraberlik ay olduunu söyleyen Bakanmz açklamasnda; “Mesai arkadalarmzn gda paketi ile birlikte hem Ramazanlarn kutlayalm hem de destek olalm istedik. u anda yanlarndayz. Cenab- Hak salcakla nice Ramazanlara erimeyi hepimize nasip etsin. Arkadalarmzla salkl ve huzurlu bir Ramazan geçirmelerini temenni ediyorum” diye konutu.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu