Afyon HaberBelediyeler

ZEYBEK BAŞKAN´DAN ANKARA ÇIKARMASI

ZEYBEK BAKAN’DAN ANKARA ÇIKARMASI

              Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek, Ankara’da bir dizi temaslarda bulundu. Afyonkarahisar sevdas ile hizmetlerini teker teker hayata geçiren Bakanmz, önemli ziyaretler ve görümeler gerçekletirdi.

Afyonkarahisar’da devam eden yatrmlar bata olmak üzere yeni eserleri de ehre kazandrmak canla bala çalan Bakanmz Mehmet Zeybek’in Ankara temaslar kapsamnda ilk ziyaret dura Ulatrma ve Alt Yap Bakanl Alt Yap Yatrmlar Genel Müdürlüü oldu. Zeybek Bakan, Milletvekillerimiz Ali Özkaya ve brahim Yurdunuseven ile birlikte Ulatrma ve Alt Yap Bakanl Alt Yap Yatrmlar Genel Müdürü Yalçn Eyigün’ü ziyaret etti. Belediye Bakan Yardmcmz Süleyman Karaku’un da katld ziyarette Ankara-Afyon Hzl Tren Hatt ve AFRAY çalmalar ile ilgili verimli bir toplant yapld.

ANKARA-AFYON HIZLI TREN HATTI VE AFRAY ÇALIMALARI

Bakanmz sosyal medya hesabndan yapt açklamada; “Ankara-Afyon Hzl Tren Hatt ve AFRAY çalmalar ile ilgili verimli bir toplant gerçekletirdik. Projelerimizi hayata geçirmeye ve ehrimiz için üretmeye devam ediyoruz” dedi.

ZEYBEK BAKAN TBMM’DE MLLETVEKLLERMZLE BRARAYA GELD

Görümeler ardndan bir sonraki ziyaret dura ise TBMM oldu. Milletvekillerimiz Ali Özkaya ve brahim Yurdunuseven’i ziyaret eden Bakanmz ve ekibi, hayata geçirilen yatrmlar ve 2023 ylndaki projeleri konutu. Afyonkarahisar için çalma ve hizmet vurgusu yaplan ziyaret hatra fotoraflar çekilmesi ile son buldu.

DEVLET SU LER GENEL MÜDÜRLÜÜ’NE ZYARET

Ankara temaslarnn son dura Devlet Su leri Genel Müdürlüü oldu. Görevine yeni atanan Mehmet Akif Balta’ya Milletvekillerimizle birlikte hayrl olsun ziyareti yapld. Görümede DS ile birlikte yürütülen projeler ele alnd, yeni projeler için istiare edildi. Konuya ilikin Bakanmzn sosyal medya hesabndan yaplan açklamada; “Devlet Su leri Genel Müdürlüü görevine atanan Mehmet Akif Balta’ya Milletvekillerimizle birlikte hayrl olsun ziyaretinde bulunduk. Birlikte yürüttüümüz projelerle ilgili Genel Müdürümüz ile verimli bir toplant gerçekletirdik. Aldmz kararlar ehrimize hayrl olsun” denildi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu