Afyon HaberBelediyeler

ZEYBEK BAŞKAN, ÖZHASEKİ İLE BULUŞTU

ZEYBEK BAKAN, ÖZHASEK LE BULUTU

            Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek,  Ankara ziyaret program kapsamnda AK Parti Yerel Yönetimler Bakan Mehmet Özhaseki ile bir araya geldi. 

Bir dizi temaslarda bulunmak için Ankara’ya giden Bakanmz Mehmet Zeybek, AK Parti Yerel Yönetimler Bakan Mehmet Özhaseki ile bir araya geldi. ehrimize yaplan yatrmlar ve projeler ile ilgili bilgiler veren Bakanmz, istiarelerde de bulundu. Samimi bir ortamda gerçekleen bulumada Zeybek Bakan, Özhaseki’yi Afyonkarahisar’mza davet etti.

Tüm projeleri ve hedeflerini anlatan Bakanmz Zeybek, çalmalarnn devam ettiini belirterek, gayelerinin gelecek nesillere daha iyi ve yaanabilir bir Afyonkarahisar brakmay hedeflediklerini kaydetti.

stiare ve deerlendirme bulumas sonras ksa bir açklama yapan AK Parti Genel Bakan Yardmcs Yerel Yönetimler Bakan Mehmet Özhaseki ise, tüm projelerin destekçisi olduklarn ve Afyonkarahisar Belediyesi’nin çalmalarn yakndan takip ettiklerini ifade etti.

AK Parti Genel Bakan Yardmcs Yerel Yönetimler Bakan Mehmet Özhaseki’nin önümüzdeki günlerde ehrimize bir ziyaret yapmas bekleniyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu