Afyon HaberBelediyeler

ZEYBEK BAŞKAN İSTİKLAL MAHALLESİ´Nİ ZİYARET ETTİ

ZEYBEK BAKAN STKLAL MAHALLES’N ZYARET ETT

       Hizmetlerinde katlmcl esas alan Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek bu iar dorultusunda yapt ziyaretlerini sürdürüyor. Bu haftann ziyaret noktas ise stiklal Mahallesi oldu.

Zeybek Bakan kent genelinde incelemelerine ve mahalle ziyaretlerine devam ediyor. Bakanmz, vatandalarn ihtiyaçlarn yerinde tespit etmek ve çalmalar incelemek amacyla kenti ilmek ilmek dokuyor. stiklal Mahallesi’ne giderek vatandalarn talep ve önerilerini yerinde dinledi, yaplacak çalmalara ilikin bilgiler verdi. Mahalle muhtar Ahmet Tuncer ile buluan Bakanmzn ziyaretine Vekilimiz Ali Özkaya, Bakan Yardmcmz Bar Dal, Merkez lçe Bakan Ziya Cokun Karadeniz, Gençlik Kollar Bakan Ethem Karahan, birim müdürlerimiz ve vatandalarmz elik etti. Çocuklarla da buluan Bakanmz onlara hediyeler vererek fotoraf çekindi.

Ziyarette hemehrilerine kendisinden bir talebi olup olmadn soran Zeybek Bakan kaplarnn tüm Afyonkarahisarllara her zaman açk olduunu ifade etti. Vatandalarn talepleri dorultusunda en iyi hizmeti vermek için tüm birimlerle emek ve çaba gösterdiklerini söyleyen Bakanmz Zeybek deerlendirmesinde; “ Mahallemizin en zaruri ihtiyac salk oca. Vekilimizle birlikte Milli Emlak Genel Müdürlüü ile yer tahsisi konusunda görüme gerçekletirdik. Bir alan vard ama Milli Eitime ait olduu belirtildi. Görümeler ardndan en ksa sürede mahallemize salk oca yaptrmay hedefliyoruz. Hem stiklal Mahallemizin hem de çevredeki mahallelerimizin salk alanndaki ihtiyaçlarna cevap vermi olacaz. Hemehrilerime teekkür ediyorum” dedi.

Vekilimiz Ali Özkaya ise açklamasnda; “En büyük mutluluk mahallemizde çok önemli bir sorunun olmamas. Salk oca talebi var. Belirlenen arsay da uzlamalar sonucunda l Salk Müdürlüü’ne tahsis ederek bu talebi karlamay düünüyoruz. Emeklilerimizin hastaneye gitmeden burada tedavi olabilecekleri Salk Oca ihtiyacn çözmemiz lazm. Mahalle sakinlerimizin ilettii farkl taleplerde önümüzdeki günlerde yaplacak. Hemehrilerimizin mutlu ve huzurlu bir ekilde yaamas en büyük dileimiz” diye konutu.

AK Parti Merkez lçe Bakan Ziya Cokun Karadeniz ise “Bakanmz ve Vekilimizle mahallemizi ziyaret ederek talepleri aldk. Hamdolsun AK Parti’nin fark bu. Mahalle Bakanndan Vekiline kadar tüm kadrolarla birlikte vatandan problemleri ile ilgili çözüm noktasnda gayret sarf eden bir partinin mensubu olmaktan gurur duyuyoruz. Muhtarmza ve hemehrilerimize teekkür ediyorum” dedi.

Muhtar Ahmet Tuncer ise ziyaretten duyduu memnuniyeti ifade ederek teekkür etti. Günün ansna çekilen hatra fotoraflar ardndan ziyaret son buldu.

HABERN VDEOSU ÇN LNKE TIKLAYINIZ 

https://we.tl/t-Qv8QfdnOPh

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu