Afyon HaberBelediyeler

ZEYBEK BAŞKAN İLÇELERDE

ZEYBEK BAKAN LÇELERDE

        Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek, Dazkr, Bamakç, Evciler ve Dinar ilçelerinde bir dizi temas ve ziyaretlerde bulundu.

Belediye Bakan Yardmcmz Süleyman Karaku, AK Parti l Yönetim Kurulu üyeleri Melih Ak, Eren Alan, Gazi Aydn ve Kadir Atalay ile birlikte Dazkr, Bamakç, Evciler ve Dinar ilçelerini ziyaret eden Bakanmz Zeybek, ilçe bakanlar, tekilat mensuplar ve belediye bakanlaryla bir araya geldi.

DAZKIRI

lk ziyaretini Kökboyal hallaryla mehur Dazkr ilçesine gerçekletiren Zeybek Bakan, AK Parti ilçe Bakan Ramazan Bayazit ve tekilat mensuplaryla bulutu. Bakanmz Zeybek, parti binasnda tekilat mensuplarna 2023 yl seçimlerinin öneminden bahsederek, Bayazit ve ekibine her zaman yanlarnda olduunu ifade etti. Dazkr temaslarn Belediye Bakan smail Taylan’ ziyaret ederek noktalayan Bakan Zeybek, Taylan’a da çalmalarnda baar diledi.

BAMAKÇI

Yumurta üretiminde önemli bir pay sahibi olan ve Flamingo Ku sürülerinin boy gösterdii Bamakç ilçesine giden Bakanmz Zeybek, AK Parti lçe Bakanl görevine atanan Ramazan Kök ve tekilat mensuplarna hayrl olsun ziyaretinde bulundu. Bakanmz ilçe Belediye Bakan Ayhan Gönüllü’yü de ziyaret etti. lçe bakanlnda partililerle kucaklaan Zeybek Bakan, tekilatn öneminden bahsetti. Belediye Bakan Gönüllü ile de Devlet Bahçeli Parknda bir araya gelen Bakanmz Zeybek, çalmalarnda Gönüllü’ye baarlar diledi.

EVCLER

lçe ziyaret durann bir sonraki noktas ise Afyonkarahisar’n irin ilçelerinden Evciler oldu. Bakanmz, beraberindeki heyetle birlikte AK Parti lçe Bakan ener Çalan, Belediye Bakan Ali Dede Sava ve partililerle bulutu. Bakanmz, ilçedeki esnaflara da hayrl iler dileyerek, vatandalarla sohbet etti.

DNAR

Ziyaretlerini Dinar ilçesi ile sürdüren Zeybek Bakan geçtiimiz ay AK Parti lçe Bakanl görevine atanan Av. brahim Özgül ve yönetimine hayrl olsun ziyareti yapt. Parti binas önünde youn bir kalabalk tarafndan karlanan Bakanmz Zeybek, ilçe Bakan Özgül ve yeni yönetimine görevlerinde baarlar dileyerek, her zaman yanlarnda olduunu ifade etti.

Bakanmz Mehmet Zeybek’in, ilçe ziyaretleri Dinar Belediye Bakan Nihat Sar ile bulumas ile noktaland. Bakan Sar’dan çalmalarn dinledi, Afyonkarahisar Belediyesi olarak her zaman yanlarnda olduunun mesajn verdi.

BRLK VE BERABERLK VURGUSU

4 ilçeyi ziyaret ettiklerini ve ziyaretlerin verimli geçtiini vurgulayan Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek açklamasnda; “l Yönetim Kurulu Üyelerimiz Melih Ak, Eren Alan, Gazi Aydn, Kadir Atalay ve Belediye Bakan Yardmcmz Süleyman Karaku ile birlikte Dazkr, Bamakç, Evciler ve Dinar ilçelerimizdeki AK Parti Tekilatlarn ve Belediye Bakanlarn ziyaret ettik, Tekilatlarmzla kucaklatk. Yeni göreve balayan ilçe bakanlarmza ve yönetimlerine hayrl olsun temennisinde bulunduk. Özellikle yaplacak olan seçimlerin ülkemiz acsndan öneminden bahsettik. Tekilatlarmzn ilk günkü gibi seçimlere hazr olduunu gördük. Birlik ve beraberlik içerisinde seçimlerden zaferle çkacamz ifade ettik. Afyonkarahisar önceki seçimlerde olduu gibi bu seçimde de Cumhurbakanmz Sayn Recep Tayyip Erdoan’ yalnz brakmayacak.”

“BZLERE GÖNÜL KAPILARINI AÇTILAR”

“Ayrca ilçe Belediye Bakanlarmz smail Taylan, Ayhan Gönüllü, Ali Dede Sava ve Nihat Sar’y da ziyaret ederek, istiarelerde bulunduk. lçelerimizdeki esnaflarmz ve vatandalarmzla kucaklatk. ehit ve Gazi Derneimiz ve Muharip Gaziler Derneimizi de ziyaret etme frsat bulduk. lçe ziyaretlerimiz oldukça verimliydi. Ev sahiplii yapan bizlere gönül kaplarn açan bakanlarmza ve tekilatlarmza teekkür ediyorum” dedi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu