Afyon HaberBelediyeler

ZEYBEK BAŞKAN HEMŞEHRİLERİ İLE KUCAKLAŞTI

ZEYBEK BAKAN HEMEHRLER LE KUCAKLATI

Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek, Cuma namaz ardndan esnaflar ve vatandalar ile bir araya gelerek, hasbihal etti.

Her frsatta hemehrileri ile buluan Bakanmz Mehmet Zeybek ve AK Parti Milletvekilimiz brahim Yurdunuseven’e ziyaretlerinde AK Parti l Yönetim Kurulu Üyesi Dr. Özgür Kavak, Bakan Yardmcmz Süleyman Karaku ve Muhtarlar Dernek Bakan Suat Uygur elik etti.   

Youn i temposundan frsat buldukça vatandalar ile bir araya gelen ve sohbet eden Zeybek Bakan, esnaflar da i yerlerinde ziyaret ederek, bol kazançlar diledi. Bakanmz Zeybek, esnaf ve vatandala sohbet ederek talepleri dinliyor. Hemehrileri ile kucaklaan Zeybek Bakan ayn zamanda yaklaan Ramazan ay öncesi vatandalarn Ramazan- eriflerini de kutlad.  

Genç, yal herkesin ilgi gösterdii Bakanmz Mehmet Zeybek, ehrin geliiminde önemli rol oynayan esnafla yaplan istiarenin önemine vurgu yapt. Zeybek Bakan, “ehrimizi ortak aklla yönetiyor, istiare kültürüne önem veriyoruz. Yaptmz yatrmlar öncülüünde esnafmz ve vatandamzla birlikte Afyonkarahisar’ gelecee tayoruz. Milletvekilimiz brahim Yurdunuseven ile birlikte Cuma namaz sonras esnaf ve vatandalarmzla bir araya geldik. Esnaflarmz iyerlerinde ziyaret ederek, hayrl ve bol kazançlar diledik” dedi.

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu