Afyon Haber

ZEYBEK BAŞKAN GÖNÜLLERE DOKUNUYOR

ZEYBEK BAKAN GÖNÜLLERE DOKUNUYOR

           Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar sokaklarn kar kar dolamaya devam ediyor. Göreve geldiinden bu yana gönül belediyecilii nda, ayak basmadk mahalle brakmayan Zeybek Bakan, son ziyaretini Karaman Mahallesi’ne gerçekletirdi.

           Afyonkarahisar Milletvekilimiz Ali Özkaya, AK Parti Merkez lçe Bakan Ziya Cokun Bakan Yardmcmz Süleyman Karaku ve birim müdürleri ile birlikte Cuma namaz çk vatandalarmzla bir araya gelen Zeybek Bakan’a mahalle sakinlerinin ilgisi youn oldu. Ziyarette Mahalle Muhtar engül Nee Ylmaz ve vatandalarn kendisine yönelttii talepleri dinleyen wistek ve önerilere ilikin ilgili birim amirlerine talimat verdi.

          Ziyarette Milletvekilimiz Ali Özkaya ve Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek’in ziyaretinden duyduu memnuniyeti dile getiren Karaman Mahallesi Muhtar engül Nee Ylmaz mahallenin otopark sorununa dikkat çekti. Belediye binasnn mahalle snrlar içinde olmasndan dolay sknt yaamadklarn söyleyen Muhtar Ylmaz, desteklerinden dolay Milletvekilimiz Ali Özkaya ve Zeybek Bakan ve ekibine teekkür etti.

“OTOPARK SORUNUNU STARE ETTK”

         Hiçbir mahallemiz arasnda ayrm gözetmeden Afyonkarahisar’n tamamn hizmet etmek için kotuklarn söyleyen Bakan Zeybek ise “Belediye ii gönül ii’ sloganyla hemehrilerimizle hemhal oluyoruz. Bu hafta Cuma namazmz Milletvekilimiz Ali Özkaya, AK Parti Merkez lçe Bakanmz Ziya Cokun Karadeniz ve ekip arkadalarmzla Karaman Camii’nde eda edip, akabinde mahalle muhtarmz ve hemehrilerimizle bir araya geldik. Mahallemizde muhtarmzn da bahsettii gibi yaplamadan dolay ciddi bir otopark sorunu var, mütereken çözüm yollar üzerine istiarede bulunduk. Önümüzdeki günlerde karar kldmz üzere uygulamaya geçeceiz. Rahatlama olursa ayn ekilde devam edeceiz, ayet olmazsa farkl bir yöntemle bu sorunu çözemeye çalacaz. Yerinde oturan deil, sahada çalan bir Gönül Belediyecilii anlayn Allah’n izni ve milletimizin destei ile hayata geçirmeye devam ediyoruz” dedi.

         AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilimiz Ali Özkaya ise Karaman Mahahalle sakinlerinin talep ve önerilerini aldklarn söyledi. Milletvekilimiz Özkaya, halkmzla Belediye Bakanmz ve Milletvekillerimizle ehrimizin sorunlarn çözmeye ve Afyonkarahisar’ birlikte yönetmeye devam edeceklerini sözlerine ekledi.

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu