Afyon Haber

ZEYBEK BAŞKAN BASINLA BULUŞTU

ZEYBEK BAKAN BASINLA BULUTU

“EHRMZDE BU YAZ DOLU DOLU GEÇECEK”

Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek, ilimizde görev yapan yerel ve ulusal medya mensuplar ile kahvaltda bir araya geldi. Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek, toplantda belediyemizin yatrmlarn ve Temmuz, Austos, Eylül ve Ekim aylarnda yaplacak ‘Yaz Etkinlikleri’ ile ilgili basn mensuplarna açklamalarda bulundu.

Toplant da arabada sinemadan konserlere, çocuk tiyatrosundan enliklere, halk oyunlarndan yarmalara kadar yaplacak olan etkinlikler basn mensuplar ile paylald. Pandemi dolaysyla ‘EvdeKal’ çarsna tam destek veren özellikle çocuklar ve vatandalarmza yaz ay boyunca sürpriz etkinlik hazrladklarn ifade eden Bakanmz Mehmet Zeybek, “Birçok etkinlii halkmz için hazrladk. Arkadalarmz yaklak 2 aydr bu konuyla alakal çalyorlar. 21. Afyonkarahisar Caz Festivali ile balayan etkinlik takvimimiz, 14-17 Ekim tarihleri arasnda yaplacak ‘Uluslararas Gastro Afyon Lezzet Festivali’ ile taçlandrlarak sona erecek” dedi.

“DOLU DOLU ETKNLK TAKVM HAZIRLADIK”

Belediye olarak 2020 ylnda her kesime hitap eden programlar hazrladklarn hatrlatan Bakanmz Zeybek, Zafer meydan ve sosyal tesislerin farkl etkinliklere ev sahibi olacan anlatt. Zeybek, “Maalesef bu Pandemiden dolay bir buçuk yldr hiçbir etkinlik gerçekletiremedik. 1 Temmuz itibari ile de inallah bu yl meydan da çok büyük etkinliklerimiz olacak. Ayrca 2020 ylnda baz yatrmlarmz ötelemek durumunda kaldk. Hükümetimizin ve devletimizin Pandemi ile mücadeleye balad günden itibaren gelirlerimizde yüzde 40 orannda düü olmutu. Elhamdülillah belediye olarak borcumuz yok. Planlamalarmz ve yatrmlarmz 2021 ylna ayarladk. Sizlerle bir araya gelmemizdeki en önemli nedenlerden birisi de yaz ay boyunca yapacamz sosyal etkinlikler, konserler, çocuk oyunlar, festival ve enlikleri sizlere aktarmak. Arkadalarmz Yaz Etkinlikleri ile ilgili güzel bir çalma hazrlad. nallah hep birlikte Temmuz, Austos, Eylül ve Ekim aylarn dolu dolu geçireceiz. Pandeminin etkilerini özellikle çocuklarmz hissetmiti. Bizlerde buna istinaden çocuk enlikleri programlarn daha özenle planladk. Hedefimiz sosyal belediyecilik faaliyetlerini daha sk yaparak halkmzla bir araya gelmektir” dedi.

“BAKANIMIZIN ÇALIMALARINA HER ZAMAN DESTEK OLACAIZ”

Afyonkarahisar Gazeteciler Cemiyeti Bakan Sezer Küçükkurt’ta Bakanmz Zeybek’e yapt çalmalar basn mensuplarna bizzat kendisinin aktarmasndan dolay teekkür etti. Pandemiden birçok insann olumsuz yönde etkilendiine dikkat çeken Küçükkurt, belediyenin halkmza yönelik yapaca tüm çalmalara her zaman destek olacaklarn söyledi. Küçükkurt öyle konutu; “Pandemi artlarnn araya girmesi nedeniyle bu tür toplantlar ihmal etmitik. Belediye Bakanmz artlarn normale dönmesiyle ilk frsatta bu toplanty gerçekletirerek Afyonkarahisar’mzda yaplan ve yaplacak olan çalmalar bizlere anlattlar. Bu tür organizasyonlarn sklkla yaplacana inanyorum. Bakanmza da böyle bir toplant yapt için ahsm ve Cemiyetim adna teekkür ediyorum.”

ZEYBEK BAKAN PROJELERN SON DURUMUNU PAYLATI

Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek, toplantda ‘Yaz Etkinlikleri’nin yan sra sinevizyon eliinde yatrm programndan bahsetti. Seçim vaatleri arasnda yer alan projelerin bir bir hayata geçirildiini hatrlatan Zeybek, yatrm projelerinin son durumlar ile ilgili gazetecilere bilgiler aktard.

Haberin videosu için linke TIKLAYINIZ

https://we.tl/t-xgS3sDHfr1

YAZ ETKNLKLER TAKVM

KONSER (Kültür Sanat Akademisi Müzik Grubu)

02 TEMMUZ 2021- SAAT: 20:30 – ZAFER MEYDANI

ÇOCUK ENL

04 TEMMUZ 2021 – SAAT: 16:00 – ZAFER MEYDANI

ETC MÜZKAL ÇOCUK TYATROSU

(Belediye ehir Tiyatrosu)

07 TEMMUZ 2021 – SAAT: 20:30 – ZAFER MEYDANI

KLASK MÜZK

9-14 TEMMUZ 2021- NG Güral Otel

GENÇLK ÖLEN

9-10-11 TEMMUZ 2021 ZAFER MEYDANI

(3X3 BASKETBOL TURNUVASI, )

ÇOCUK ENL

11 TEMMUZ 2021- SAAT: 16:00 – MASAL PARKI

AHMET SULA 15 TEMMUZ VE UURLU GENÇLK SÖYLEY

13 TEMMUZ 2021  (RAM SALONU)

15 TEMMUZ DEMOKRAS VE MLL BRLK GÜNÜ ETKNL

15 TEMMUZ 2021 ZAFER MEYDANI

ÇOCUK ENL

18 TEMMUZ 2021 – SAAT: 16:00 – KARAYOLLARI PARKI

ÇOCUK ENL

25 TEMMUZ 2021 – SAAT: 16:00 – VEYSEL EROLU PARKI

KONSER (Kültür Sanat Akademisi Müzik Grubu)

31 TEMMUZ 2021 – SAAT: 20:30 – ZAFER MEYDANI

SÜNNET ÖLEN KINA GECES (Mehteran Gösterisi)

6 AUSTOS 2021 ZAFER MEYDANI

AURE GÜNÜ ETKNL

19 -20 AUSTOS 2021 MEVLEV TÜRBE CAM

AÇIK HAVA SNEMASI

22 AUSTOS 2021 SAAT: 20:30 ZAFER MEYDANI

ZAFER HAFTASI KUTLAMALARI

ULUSLARARASI HALK OYUNLARI FESTVAL

26- 30 AUSTOS 2021

FRG VADS KONSER (Kültür Sanat Akademisi Müzik Grubu)

29 AUSTOS 2021 SAAT 18:00 EMRE GÖLÜ

ETHEM TEM FOTORAF YARIMASI ÖDÜL TÖREN VE SERG AÇILII

27 AUSTOS 2021 SAAT 16:00 TA MEDRESE

DÜNYA MOTOKROS AMPYONASI

1-7 EYLÜL 2021 MATOKROS ALANI

1 EYLÜL: MUSTAFA CECEL

2 EYLÜL: UFUK BEYDEMR- CEM ADRAN

3 EYLÜL: HALUK LEVENT

4 EYLÜL: MERVE ÖZBEY – KIRAÇ

5 EYLÜL: REM DERC VE CENK EREN- KONSERLER

ULUSLARARASI GASTRO AFYON LEZZET FESTVAL

14-17 EKM 2021 (ZAFER MEYDANI)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu