Afyon HaberBelediyeler

ZEYBEK BAŞKAN ADD´Yİ ZİYARET ETTİ

ZEYBEK BAKAN ADD’Y ZYARET ETT

           Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek, Atatürkçü Düünce Dernei (ADD) Afyonkarahisar ube Bakan Veli Cengiz’i ziyaret etti.

           Sivil Toplum Kurulularna (STK) yönelik ziyaretlerini tüm hzyla sürdüren Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek, ADD ube Bakan Veli Cengiz ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti.

            Dernek binasnda kendisini karlayan kalabalkla bir araya gelen Bakanmz Zeybek, dernek üyelerine birlikte yürüttükleri ortak projelerden bahsetti. Zafer haftas etkinlikleri kapsamnda Mustafa Kemal Atatürk’ün Kocatepe’de fotoraflarn çeken Ethem Tem adna fotoraf yarmas düzenlediklerini hatrlatan Zeybek Bakan, yarmaya yüzlerce fotoraf sanatçsnn katldn dile getirdi.

“AFYONKARAHSAR BZM ORTAK PAYDAMIZ”

Konumasna öyle devam eten Zeybek Bakan; “ube Bakanmz Veli Cengiz ile sk sk görüüyoruz. Bu gün burada beni karlayan dernek yönetimimize ve üyelerine ayr ayr teekkür ediyor. Sizlerle bira arada olmak talep ve önerilerinizi dinlemek ben çok mutlu etti.

4 yldr düzenli olarak Ethem Tem fotoraf yarmasn yapyoruz. Bu ehri ortak aklla yöneteceimizi seçimlerden önce söylemitik. Birlik ve beraberlik içerisinde ehrimize yön vereceimizi ve projeleri birlikte hayata geçireceimizi her ortam dile getirmitik. Afyonkarahisar bizim ortak paydamz. Bu ehir için elimizi deil vücudumuzu tan altna koyuyoruz. Her zaman sizlerin yannda olmaya birlikte projeler üretmeye hazr olduumuzu özellikle ifade etmek istiyorum” dedi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu