Afyon HaberBelediyeler

ZAFER MEYDANI DOLDU TAŞTI; COŞKU DORUĞA ULAŞTI

MÝLLÝ TAKIMIMIZ ÇEYREK FÝNALDE 

ZAFER MEYDANI DOLDU TAÞTI; COÞKU DORUÐA ULAÞTI

Afyonkarahisar, Zafer Meydaný’nda büyük bir coþkuya sahne oldu. Milli Takýmýmýzýn Avrupa Þampiyonasý’nda Avusturya karþýsýnda aldýðý galibiyetle çeyrek finale yükselmesi tüm yurtta olduðu gibi Afyonkarahisar’da da sevinçle karþýlandý. 

Zafer Meydaný’nda maç öncesi Belediye Baþkanýmýz Burcu Köksal’ýn talimatlarýyla düzenlenen etkinlikler renkli görüntülere sahne oldu. Gece, Yaz Akþamlarý Çocuk Korosu’nun muhteþem performansýyla baþladý. Yasin Tugan ve ekibinin Halk Oyunlarý Gösterisi ise katýlýmcýlara unutulmaz anlar yaþattý.
Maç saatinde ise Avrupa Futbol Þampiyonasý Türkiye-Avusturya karþýlaþmasý dev ekranda izlendi. Ellerinde Türk bayraklarýyla tezahüratlar yapan Afyonkarahisarlýlar maç boyunca Milli Takýmýmýza destek verdi. Heyecanla karþýlaþmayý izleyen sporseverler, milli takýmýn attýðý gollerin ardýndan büyük sevinç yaþadý. Milli Takýmýmýzýn galibiyeti Zafer Meydaný’nda coþkuyu doruða çýkardý. 

Belediye Baþkanýmýz Burcu Köksal, yaptýðý açýklamada, “Milli Takýmýmýzýn Avrupa Þampiyonasý’nda çeyrek finale yükselmesinden dolayý büyük gurur duyuyorum. Bu zafer, birlik ve beraberliðimizin bir göstergesidir. Zafer Meydaný’nda bir araya gelen tüm hemþehrilerimize teþekkür ediyorum. Hep birlikte daha büyük baþarýlara imza atacaðýz” dedi.

Baþkanýmýz ayrýca, etkinlikte emeði geçen Kent Orkestramýza, Halk Oyunlarý Ekibimize ve Çocuk Koromuzun tüm üyelerine teþekkürlerini iletti.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu