Afyon HaberBelediyeler

YEREL YÖNETİMLER BAŞKANIMIZ ÖZHASEKİ AFYON´A GELİYOR

YEREL YÖNETMLER BAKANIMIZ ÖZHASEK AFYON’A GELYOR

          Afyonkarahisar Belediyesi tarafndan 19 Ocak tarihinde AK Parti Yerel Yönetimler Bakanmz Sayn Mehmet Özhaseki’nin katlmlaryla ‘4 Ylda Dört Dörtlük Eserler Yerel Yönetimler öleni ve Toplu Sözlemesi’ program gerçekletirilecek. Program Veysel Erolu Spor Salonunda saat 17’de yaplacak.

Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek çalanlarn bekledii müjdeyi Perembe günü düzenlenecek ‘4 Ylda Dört Dörtlük Eserler Yerel Yönetimler öleni ve Toplu Sözlemesi’ programnda açklayacak. AK Parti Yerel Yönetimler Bakanmz Sayn Mehmet Özhaseki bata olmak üzere Milletvekillerimiz, AK Parti Tekilat, Sendikalar, ilçe Belediye Bakanlar bata olmak üzere youn katlmla gerçekleecek programn adeta bir ölen havasnda yaplmas planlanyor.

TOPLU SÖZLEMES SEVNC YAANACAK            

4 Ylda Dört Dörtlük Eserler Yerel Yönetimler öleni ve Toplu Sözlemesi Programnda Belediye çalanlarnn 2023 ylnda alaca maa açklanacak. Daha önceki açklamalarnda da içimizi memnun edecek bir ücret vereceiz diyen çi Dostu Zeybek Bakan herkesi programa davet ederek; “Belediyemiz, bir yandan ehrin bugününü imar ederken dier yandan geleceini ina ediyor. Bunu yaparken, birimlerimizden itiraklere kadar tüm personelimizin ürettii hizmetlerle vatandamzn lehine iler ortaya koymaya çalyoruz. Afyonkarahisar Belediyesi olarak büyük ve güçlü bir aileyiz. ‘Çalann hakk alnnn teri kurumadan verilmeli’ diyen bir Peygamberin, bir anlayn devamn tekil ediyoruz. Bu sürecin güzel bir noktaya gelmesi içinde tüm imkânlarmz seferber ettik. Her zaman içi kardelerimizin yannda oldum olmaya da devam edeceim. Müjdeli haberler paylaacamz öleni birlik ve beraberlik içinde yapmak için tüm mesai arkadalarm, yol arkadalarm davet ediyorum.” dedi.

4 YILDA DÖRT DÖRTLÜK ESERLER

Programda ayrca Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek’in 2019 ylndan bu yana yapm olduu hizmetler ve yatrmlar da sinevizyon eliinde salonda izletilecek.  Hayata geçen yatrmlar ve 2023 ylnda hayata geçecek yatrmlar bata olmak üzere Zeybek Bakan’la heybetlenen, büyüyen ve deien Afyonkarahisar’n geldii nokta anlatlacak. AK Parti Belediyecilii anlay ile sosyal ve vizyon projelerden, fiziki yatrmlara kadar hayatn her alannda insan odakl çalmalar yürüten Afyonkarahisar Belediyesi’nin tüm faaliyet ve icraatlar katlmclarla paylalacak. imdiye kadar 30’dan fazla seçim vaadini hayata geçiren Afyonkarahisar’n hamisi Zeybek Bakan’n ekip arkadalarnn, bu çalmalarn mimarlarnn da yüzleri gülecek. Sendika ile yaplan i sözlemesi protokolü imzalanacak, içilerin yeni ylda alaca maa belli olacak.

ÜNLÜ SANATÇI ZZET YILDIZHAN KONSER VERECEK

Maa müjdesinin kutlanaca ölende ünlü sanatç zzet Yldzhan’da konser verecek. Personelin moral ve motivasyonunun artmas, yeni maa müjdesinin kutlanmas adna zzet Yldzhan içilerle buluturulacak. Programn cokusu verilen konserle taçlandrlacak.  

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu