Eğitim

Valilikten Sömestr’da flaş tanıtım hamlesi

Termal turizm ve sağlık turizminde öne çıkan şehrimiz sömestr tatilinin tercih edilen destinasyonu oldu.  Bütün otellerimizde tatil süresince doluluk oranı % 95’lere ulaştı. 
Valiliğimiz koordinasyonunda ilimizdeki termal ve turistik otellerle ile seyahat acenteleri işbirliği içinde otellerimizde Afyonkarahisar tanıtım noktaları oluşturuldu. Sömestr tatili için Afyonkarahisar’ı tercih eden misafirlerimizin şehrimizin tarih kültür gastronomi zenginliklerini de anlatılacağı görsel tanıtım noktaları 3 termal turizm bölgesinde ve merkezde 12 otelimizde sergilenmeye başladı. 

Çalışmalara Afyonkarahisar Gezi Merkezi de destek verdi. Şehrimizde 7 ayrı seyahat rotası oluşturularak seyahat acenteleri tarafından Otellerimiz tek tek dolaşılarak bu rotalar anlatıldı.
Hazırlanan görsellerde Frig Vadisi’nin, Üçler Kayası, Aslantaş, Seydiler, Maltaş, Avdavaz Kalesi, Demirli Kalesi, Kral Yolu ve Ayazini bölgelerinin tanıtım içerikleri oluşturuldu. Gerçekleştirilen bu çalışmanın Afyonkarahisar’ın bilinirliğine katkı sağlaması hedefleniyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu