Afyon Haber

ÜNİVERSİTEYİ KAZANAN ÖĞRENCİLERDEN BAŞKANIMIZA TEŞEKKÜR

ÜNVERSTEY KAZANAN ÖRENCLERDEN BAKANIMIZA TEEKKÜR

            Afyonkarahisar Belediyesi’nin eitime verdii destekle gençler hayallerine kavumaya devam ediyor. Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek’in destek salad Halk Eitim Merkezi i birliinde düzenlenen hazrlk kurslar ile üniversite hayallerini gerçekletiren örenciler Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek’i ziyaret etti. Bakanmz Mehmet Zeybek, “Bizler Afyonkarahisar Belediyesi olarak gençlerimizin yannda olmaya devam edeceiz” dedi.

           Gelecek nesiller için eitim ve öretim yatrmlarna desteklerini sürdüren Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek,  Mezun Destekleme ve Yetitirme Kurslarna katlarak üniversiteyi kazanan örencilerimizi ve Halk Eitim Merkezi Müdürümüz Ahmet Akn’ makamnda arlayp tebrik etti.

“BU GURUR BZE, MUTLULUU SZE YETER”

            Örencilerin ziyareti ile ilgili açklamalarda bulunan Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek; “Eitime katk projelerimizden biri de Halk Eitim Merkezi destek kursu. Bu noktada talepleri geri çevirmedik, her türlü destee hazrz dedik. Örencilerimize ne yapsak azdr. Snava hazrlk sürecinde örencilerimize her türlü destei verdik. 30’a yakn yavrumuz ülkemizin köklü üniversitelerinde önemli bölümlere yerletiler. Bu bizim için gurur vesilesi. Yavrularmza üniversite hayatlarnda baarlar diliyorum. Bu ylda örencilerimizin her türlü ihtiyacn karlamaya hazrz. Yeter ki örencilerimiz baar dolu bir hayat geçirsin. Afyonkarahisar Belediyesi olarak gençlerimizin yannda olmaya devam edeceiz.” dedi.

“ETME KATKILARINDAN DOLAYI BAKANIMIZA TEEKKÜR EDYORUZ”

           Halk Eitim Merkezi Müdürümüz Ahmet Akn ise açklamasnda Bakanmz Mehmet Zeybek’e desteklerinden dolay teekkür ederek; “2020 – 2021 Eitim Öretim ylnda açtmz destekleme kursuna 70 örenci katlm salad. Geçtiimiz günlerde açklanan snav sonuçlarna göre 25 örencimiz üniversite kazand. Maddi durumu yeterli olmayan aileler için bu destei salyoruz. Belediyemizde yaprak testler ve deneme snavlar gibi imkânlar karlad. Sizlerin destekleri ile örencilerimiz baarya ulat. Ailelerimiz, örencilerimiz ve ahsm adna sizlere teekkür ediyorum.” diye konutu.

            Üniversiteyi kazanan örenciler ise Belediyemizin sunduu imkânlarla kazanmann sevincini paylaarak, Belediye Bakanmz Zeybek’e teekkür etti. Ziyarete gelen örencilere Bakanmz tarafndan çeitli hediyeler takdim edildi.

HABERN VDEOSU ÇN TIKLAYINIZ 

https://we.tl/t-QU3Jm0bwkR

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu