Siyaset

Uluçay; Partimizin kapısı gelen herkese açık – Siyaset

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığı görevi Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından asaleten tevdi edilen Hüseyin Ceylan Uluçay kendisini ziyarete vatandaşları ve STK temsilcilerini kabul etti.

“Partimizin kapısı gelen herkese açık”
AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay
, “Partimizin kapısı bu büyük medeniyet davamızın heyecanını paylaşan partili partisiz herkese sonuna kadar açıktır. Birliğimiz, beraberliğimiz, kardeşliğimiz en büyük gücümüzdür. Partimize gelen, kapımızı çalan hiç kimsenin siyasi kimliğini sormadan talebi doğrultusunda kamu yararına olmak şartı ile çalışacağız. Adalet duygumuza, ahlakımıza, ülkemize hizmet aşkımıza sahip çıktığımız sürece milletimiz ile olan bağlarımız daha da güçlenerek devam edecek” dedi.

“Hiçbir güç bizi hedeflerimizden alıkoyamaz”
“Bizler gelip geçiciyiz, ancak bu dava bakidir” diyen Uluçay konuşmasında, “Bu kadro tek yürek, tek bilek olduğu müddetçe hiçbir güç bizi hedeflerimizden alıkoyamaz. Biz bu ülkenin dünüydük, bugünüyüz. İnşallah yarını da olacağız. Partimizin kuruluşundan bugüne kadar vatandaşlarımızın talep ve önerileri dikkate alınarak belli bir plan dahilinde yürüttüğümüz çalışmalarımıza bundan böyle de devam edeceğiz” ifadelerine yer verdi.

“Talep ve önerileri birinci ağızdan dinleyeceğiz”
Uluçay açıklamasında şu ifadelere yer verdi; Kimin ne derdi varsa kapımızı çalabilir, çekinmeden korona virüs tedbirlerini alarak bizleri ziyaret edip, talep veya önerilerini bizlerle paylaşabilir. Vatandaşlarımızın sorunlarına çare üretmek, Cumhurbaşkanımızın temsil eden bizler açısından hem bir görev hem de büyük bir mutluluk kaynağıdır. Bu vesileyle tıpkı bizden önce olduğu gibi bundan sonra da düzenlemiş bizleri ziyaret etmek isteyen vatandaşlarımızla bir araya gelecek, onlardan gelen istek, talep ve önerileri birinci ağızdan dinleme fırsatı bulacağız.


Afyon Kent Haber

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu