Sivil Toplum

TOKMAN VE YAĞCI, GİRİŞİMCİLİK HAKKINDA SUNUM YAPTI TOBB Afyonkara…

TOKMAN VE YAĞCI, GİRİŞİMCİLİK HAKKINDA SUNUM YAPTI
TOBB Afyonkarahisar Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Berna Tokman ile İcra Komitesi Başkan Yardımcısı Müjgan Gölçük Yağcı, Afyon Kocatepe Üniversitesi öğrenci topluluk ve kulüp temsilcileri ile bir araya geldi.
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde faaliyetlerini sürdüren TOBB Afyonkarahisar Kadın Girişimciler Kurulu, Afyon Kocatepe Üniversitesi’nde düzenlenen Girişimcilik ve Kariyer Planlama programında temsil edildi.
Programda TOBB Afyonkarahisar Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Berna Tokman “Kadın Girişimciler Kurulu’nun faaliyetleri ve Türkiye’deki kadın girişimciler”, İcra Komitesi Başkan Yardımcısı Müjgan Gölçük Yağcı ise “Rol Model Olarak Kadın Girişimci Nasıl Olunur?” başlıklarında sunum yaptı.
Program çerçevesinde AKÜ Kurumsal İletişimden Sorumlu Rektör Danışmanı ve Güzel Sanatlar Fakültesi Dekan Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Sena Coşkun, AKÜ Uluslararası İlişkiler Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdür Yardımcısı ve Eğitim Fakültesi Yabancı Diller Bölüm Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Fatih Güngör, AKÜ Girişimcilik ve Kariyer Geliştirme Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Koray Gürpınar kendi uzmanlık alanları ile ilgili bilgiler verdi.


Source

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu