Sivil Toplum

TCDD AFYONKARAHİSAR BÖLGE MÜDÜRÜ ATANDI – SİVİL TOPLUM

Bu bu güne dek TCDD Taşımacılık A.Ş. Afyonkarahisar Koordinatör Müdürlüğü olarak hizmet vermiştir. TCDD Taşımacılık A.Ş. Genel Müdürlüğü Yönetim Kurulu kararı ile yedi bölge de İstanbul, Ankara, İzmir, Sivas, Malatya, Adana ve Afyonkarahisar Bölge Müdürlüklerine Bölge Müdürü atamaları yapılmış ve yeni Kurulan Afyonkarahisar Bölge Müdürlüğü görevine Makina Mühendisi Murat Durkan atanmıştır.

Bölge Müdürü Murat Durkan TCDD 7.Bölge Müdürlüğü’nde Mühendis, Depo Müdürü görevlerinde bulunmuş atama öncesi TCDD Taşımacılık A.Ş. İzmir Araç Bakım Müdürü olarak görev yapmakta iken TCDD Taşımacılık A.Ş. Afyonkarahisar Bölge Müdürü olarak atanmıştır.

TCDD 7.Bölge Müdürü Adem Sivri TCDD Taşımacılık A.Ş. Bölge Müdürü Murat Durkan’ı ziyaretinde; Bölgemizde birlikte çalıştığımız bir arkadaşımızın bu göreve atanması bizi memnun etmiştir, kendilerine hoş geldin ziyaretinde bulunarak, başarı dileklerimizi ilettik. TCDD olarak Afyonkarahisar’da birlik ve birliktelik içerisinde uyumlu çalışmalar yapacağımızdan eminim. Hayırlı Olsun’’ dedi.


Afyon Kent Haber

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu