Belediyeler

Sülün Belediyesi, Asfalt Sözünü yerine getirdi !! – BELEDİYELER

21 Temmuz 2020 – 11:39 – Güncelleme: 21 Temmuz 2020 – 11:41

Başkan Bacak’ın girişimleriyle İl Özel İdaresi ve hayırsever vatandaşların desteği ile kasaba merkezinden geçen yolun tamamını asfaltlandırdı.
 

Sülün Kasabasında gerçekleştirilen altyapı çalışmaları nedeniyle bozulan yollar Belediye Başkanı Şükrü Bacak’ın girişimleriyle asfaltlandı. Beldenin merkezinden geçen yolda bulunan parke taşları öncelikle söküldü. Yapılan stabilize çalışmalarının ardından İl Özel idaresi ekipmanları ve çalışanları tarafından yollar sıcak asfalt dökülerek asfaltlandı.  Sülün Belediye Başkanı Şükrü Bacak, asfaltlama nedeniyle kurban kesti. Kurban kesme programına İl Genel Meclisi Başkanı Burhanettin Çoban, meclis üyeleri MHP Afyonkarahisar İl Başkan Yardımcılarından Ahmet Kahveci, Doğan Şimşek, Değirmenayvalı Belediye Başkanı Erol Barutcu ve belediye meclis üyeleri katıldı. Dualar yapılarak kesilen kurban’ın ardından Başkan Bacak misafirlerine yemek ikram etti. 

Başkan Bacak destek verenlere teşekkür etti

Başkan Bacak, “Geçtiğimiz dönem yapılan altyapı çalışmaları nedeniyle kasabamızın bazı yolları bozulmuştu. Bizde seçim öncesi bu yolların yapılması konusunda belde halkımıza söz vermiştik. Özellikle kasaba merkezinden geçen yolun asfaltlanması konusunda önemli girişimlerde bulunduk. İl özel idaresi ile yaptık görüşmeler sonucunda yolumuzu asfaltlandırdık. Ben buradan özellikle MHP MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekilimiz Mehmet Taytak’a, İl Genel Meclis Başkanımız Burhanettin Çoban’a, meclis üyelerimize, parti teşkilatımıza ve hayırsever vatandaşlarımıza teşekkür etmek istiyorum.  Bugünde dualar eşliğinde kurban keserek bir program düzenledik. Kasabamızın diğer yollarını ise parke taşı döşeyerek en kısa zamanda bitirmeyi hedefliyoruz” dedi.


Afyon Kent Haber

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu