Afyon Haber

Süleyman Soylu, Afyon’un emrine amadeyiz!

Bir dizi ziyaret ve temaslarda bulunmak üzere Afyonkarahisar’a gelen İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu, Afyonkarahisar Belediyesi’ni ziyaret etti.

Başkan Mehmet Zeybek ve Başkan Yardımcıları tarafından karşılanan Bakan Soylu’ya, Vali Gökmen Çiçek, Afyonkarahisar AK Parti Milletvekilleri Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, beraberindeki eşlik etti.

Afyonkarahisar’da bulunmaktan büyük mutluluk duyduğunu dile getiren İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu, Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek’ten övgüyle söz etti. Bakan Soylu “Sağolsun Başkanımız  ekibi ile beraber ortaya koyduğu hizmetler, vatandaşla olan sıcak teması,  geleceğe dönük tasarladığı adımlar ve planlamalar tabi ki hepimizi memnun etmektedir” dedi.

Başkan Zeybek’in gayret ve samimiyetle çalıştığına dikkati çeken İçişleri Bakanı Süleyman Soylu; “Bunu bütün çalışmalarında da görüyoruz. Gayretle samimiyetle mücadeleyi ortaya koyuyor.  Bizde gücümüz yettiğince emirlerine amadeyiz. Kaynakları çok iyi kullanma adına irade sergiliyor,  aynı zamanda tarihimizin bizlere emanet ettiği kahramanlığın ruhuna uygun adımları atıyor” dedi.

Afyonkarahisar’ın gizemli bir şehir olduğunu dile getiren İçişleri Bakanı Süleyman Soylu; “Afyonkarahisar gizemli bir şehir. Bir çok farklılığı, zenginliği, sorumluluğu içinde barındıran bir şehrimiz. Bütün bunlara hizmet etmekte farklı bir şereftir. Hizmet etmek herkese nasip olmuyor.  Birde burda el ele bir durum var, herkes birbirine yardım ediyor. Milletvekillerimiz, Valimiz, Belediye Başkanımız, İl Başkanımız, partimiz herkes kolları sıvamış durumda. Bu bizimde moralimizi yükseltiyor. Heyecanımızı artırıyor. Afyonumuzun emrine amadeyiz” dedi. Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek ise İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu’yu Belediyemizde ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti ifade ederek kendine şükranlarını sundu.

BAKAN SOYLU’YA EKMEK KADAYIFI İKRAMI
Geçirdiği KORONAVİRÜS hastalığının ardından 15 Aralık 2020 tarihinde plazma kan bağışında bulunan İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu’nun sosyal ağ hesabından yapmış olduğu paylaşıma Belediyemiz hesaplarından  geçmiş olsun mesajı verilerek kendini Afyonkarahisar’a davet etti ve  tescilli yöresel lezzetimiz kaymaklı ekmek kadayıfı ikram edeceğimizi söyledik. Bakan Soylu’da bu gün gerçekleştirdiği ziyarette ekmek kadayıfını tatma fırsatı buldu.

Afyon Kent Haber

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu