Afyon HaberBelediyeler

SOSYAL DENGE SÖZLEŞMESİ EK PROTOKOLÜ HAYIRLI OLSUN

SOSYAL DENGE SÖZLEMES EK PROTOKOLÜ HAYIRLI OLSUN

Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek, birliklerde görev yapan memurlarn Sosyal Denge Sözlemesi (SDS) ek protokolüyle haklarn iyiletirdi.

            Geçtiimiz günlerde ‘Yerel Yönetimler öleni ve Toplu Sözleme’ töreni düzenleyerek belediye bünyesinde çalan içi ve memurlarn maalarna yüzde 72 orannda zam yapan Bakanmz Zeybek, Bem-Bir-Sen üyelerini de unutmad.

Çevre Hizmetleri Birlii ile Atk-Su Artma Tesisi Kurma ve letme Birliinde görev yapan memurlara Sosyal Denge Sözlemesi (SDS) kapsamnda ek protokolle yeni bir zam yaparak haklarn iyiletirdi.

                       ÇALIANLARIMIZIN HER ZAMAN YANINDAYIZ  

            Bem-Bir-Sen Afyonkarahisar l Bakan Serdar Çetinkaya ile birlikte ek protokolü imzalayan Bakanmz Zeybek, birliklerde görev yapan memurlara SDS’lerinin hayrl olmasn diledi. Zeybek Bakan, “Belediye bünyemizde çalan tüm arkadalarmzn maalarn iyiletirdik. AK Parti Genel Bakan Yardmcmz ve Yerel Yönetimler Bakanmz Mehmet Özhaseki, sendika genel bakanlar, protokol üyeleri ve personelimizin katlmyla Veysel Erolu Spor Salonunda ‘Yerel Yönetimler öleni ve Toplu Sözleme’ töreni düzenledik. Türkiye’de ilk defa böylesine anlaml bir tören düzenleyen belediyeyiz. Törende; ‘Empati yaparak personelimizin yerine kendimi koyuyorum’ demitim ve maalara yüzde 72 orannda zam yapmtk.

                       Bem-Bir-Sen l Bakanmz Serdar Bey ile bir araya gelerek birliklerde görevli memurlarmzn daha önceden yaptmz Sosyal Denge Sözlemelerine ek protokol yaparak haklarn iyiletirdik. Ek protokolü Serdar beyle birlikte imzalayarak hayata geçirdik. Birliklerimizde çalan memurlarmza hayrl ve bereketli olsun” dedi.

            BAKANIMIZA TEEKKÜR EDYORUM

            Belediye Bakanmz Zeybek’e Birliklerde görev yapan memurlara gösterdii hassasiyetten dolay teekkür eden Bem-Bir-Sen l Bakan Serdar Çetinkaya ise öyle konutu; “Bakanmz SDS ek protokolü ile iyiletirme yapt. Daha önce yaplan sözlememize yaplan bu ek protokolden dolay Bakanmza sendikam ve üyelerim adna ükranlarm sunuyorum.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu