Afyon HaberBelediyeler

SAHİPATA SPOR SALONU EYLÜL AYINDA HİZMETTE

SAHPATA SPOR SALONU EYLÜL AYINDA HZMETTE

           Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek, AK Parti Milletvekilimiz Ali Özkaya ve parti tekilat ile birlikte Sahipata Mahallesi’ndeki Kapal Spor Salonu inaatn  inceledi. Gençlik Spor Bakanmz Muharrem Kasapolu’un destekleriyle yeniden ihalesine çklan Kapal Spor Salonunun Eylül ay içinde tamamlanmas bekleniyor.

              Hatrlanaca üzere Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek, geçtiimiz yl bir dizi ziyaret ve temaslarda bulunmak üzere ehrimize gelen Gençlik Spor Bakanmz Muharrem Kasapolu’na Kapal Spor Salonu inaatyla ilgili dosya hazrlam, Bakan Kasapolu ise inaatn tamamlanmas konusunda her türlü destei vereceini söylemiti. Tüm bu gelimelerin ardndan ihalesine çklan spor salonunda çalmalar devam ederken Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek, AK Parti Milletvekilimiz Ali Özkaya ve parti tekilat ile birlikte spor salonunda incelemelerde bulundu.

“imdiden hayrl olsun”

        Ziyaretin ardndan sosyal medya hesabndan bir açklamada bulunan Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek; “Gençlik ve Spor Bakanmz Dr. Mehmet Muharrem Kasapolu’nun destekleriyle yeniden ihalesine çktmz Sahipata Spor Salon’undaki çalmalar AK Parti Milletvekilimiz Ali Özkaya ve parti tekilatmzla birlikte yerinde inceledik. Afyonkarahisar’mza uygulanan ve yaplacak her türlü yatrmn takipçisiyiz. Bakanmza sonsuz teekkürler. Eylül ay içerisinde hizmete alacamz bu eserimiz imdiden Spor ehri Afyonkarahisar’mza hayrl olsun” dedi. 

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu