Afyon Haber

RAMAZAN´IN İLK ZİYARETİ SELÇUKLU MAHALLESİ´NE

Her Cuma’yý bir mahallede kýlan ve vatandaþlarýmýzýn talep ve önerilerini alan Belediye Baþkanýmýz Mehmet Zeybek, Selçuklu Mahallesi’nde kýldýðý Cuma namazý sonrasý belediyenin mahallede yaptýðý çalýþmalarý yerinde inceledi. AK Parti Milletvekilimiz Ýbrahim Yurdunuseven’in de katýldýðý ziyarette Zeybek Baþkan vatandaþlarýmýzdan taleplerini aldý.

 

RAMAZAN’IN ÝLK ZÝYARETÝ SELÇUKLU MAHALLESÝ’NE

BELEDÝYE BAÞKANIMIZ ZEYBEK; “HALKIMIZ ÝÇÝN ÇALIÞIYORUZ”

                Belediye Baþkanýmýz Mehmet Zeybek, Ramazan ayýnýn ilk Cuma ziyaretini Selçuklu Mahallesi’ne gerçekleþtirdi.Belediye Baþkanýmýz Mehmet Zeybek’e AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilimiz Ýbrahim Yurdunuseven, AK Parti Merkez Ýlçe Baþkaný Ziya Coþkun Karadeniz, AK Parti Ýl Gençlik Kollarý Baþkaný Ethem Karahan, Belediye Baþkan Yardýmcýlarý Murat Öner ve Süleyman Karakuþ, YÜNTAÞ Genel Müdürü Selim Arýcý eþlik etti.

“DAHA ÝYÝ BÝR AFYONKARAHÝSAR ÝÇÝN ÇALIÞMAYA DEVAM EDÝYORUZ”

Ziyaret sonrasý açýklamalarda bulunan AK Parti Milletvekilimiz Ýbrahim Yurdunuseven, Selçuklu Mahallesinde kýldýklarý Cuma namazý sonrasý vatandaþlarýmýzla bir araya geldiklerini ifade etti. Yurdunuseven “Belediye Baþkanýmýz her hafta bir mahallede Cuma namazý kýlýyor. Bizlerde kendisine eþlik ederek hem Cuma namazýný kýlýyor hem de mahalle sakinleri ile bir araya geliyoruz. Söz verdiðimiz gibi mahallelerdeki sorunlarý yerinde tespit ederek anýnda çözüme kavuþmasý gerekenler anýnda, zaman içerisinde çözülmesi gerekenlerde planlama dahilinde çözülüyor. Daha iyi bir Afyonkarahisar için çalýþmaya devam ediyoruz” diye konuþtu.

“ÞEHRÝMÝZÝ VATANDAÞLARIMIZLA BÝRLÝKTE YÖNETÝYORUZ”

            ‘Gönül Belediyeciliði’ sloganýyla her hafta cuma günü bir mahallede Cuma namazý kýldýklarýný hatýrlatan Baþkanýmýz Mehmet Zeybek ise bu hafta ziyaret ettikleri Selçuklu Mahallesi’ne AK Parti Milletvekili Ýbrahim Yurdunuseven’in de katýldýðý söyledi. Baþkanýmýz Zeybek, “Muhtarýmýzýn mahallesinde gösterdiði eksikleri ve talepleri yerinde gördük ve inceleyerek, arkadaþlarýmýza gerekli talimatlarý verdik. Mahallemizdeki eksiklerin en kýsa süre içerisinde çözüme kavuþacak. Gönül Belediyeciliði ile yola çýktýk. Vatandaþlarýmýzýn ayaðýna giderek onlarla bire bir yüz yüze sorunlarýný dinleyip çözüme kavuþturuyoruz. Seçim öncesi ifade ettiðimiz gibi vatandaþlarýmýzla birlikte þehrimizi yönetiyoruz” dedi.

          Selçuklu Mahallesi Muhtarý Erdal Bulut ise ziyaretten duyduðu memnuniyeti ifade etti. Muhtar Bulut; “Saðolsun Baþkanýmýz ve Milletvekilimiz Mahallemizi ziyaret ettiler. Mahallemizin sorunlarýný Baþkanýmýza anlattýk. En kýsa sürede çözüleceðini ifade ettiler. Buraya kadar gelerek bizleri dinleyen Baþkanýmýza mahalle sakinlerimiz adýna teþekkür ediyorum.” dedi. Milletvekilimiz Ýbrahim Yurdunuseven ve Baþkanýmýz Mehmet Zeybek, Mahalle Muhtarý Erdal Bulut’a ziyaretin anýsýna Türk Bayraðý ve Kur’an-ý Kerim hediye etti.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu