Afyon HaberBelediyeler

ODA BAŞKANLARINDAN ZEYBEK BAŞKAN´A ZİYARET

ODA BAKANLARINDAN ZEYBEK BAKAN’A ZYARET

            Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek’i Afyonkarahisar Esnaf ve Sanatkârlar Odalar Birlii (ESOB) Bakan Cengiz Üstün ve oda bakanlar ziyaret etti. 

            Esnaf ve Sanatkârlarn talep ve önerilerini her ortamda dinleyerek çözüme kavuturan Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek, sk sk oda bakanlaryla da bir araya gelmeye devam ediyor.  Zeybek Bakan ESOB Bakan Cengiz Üstün’ün yan sra, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatif (ESKKK) Bakan Mahmut Emin Birliktir, Madeni Sanatkarlar Odas Bakan Mustafa Ylmazaslan, Berber ve Kuaförler Odas Bakan Suat Uygur, oförler ve Otomobilciler Oda Bakan brahim Karata, Giyim Eyas malat ve Satclar Odas Bakan Hüseyin Karnbüyük, Kahveciler ve Çay Ocaklar Esnaf Odas Yusuf Selçuk Yldrm birlikte ziyaret ettiler.

ESNAFIMIZIN HER ZAMAN YANINDAYIZ

            Oda bakanlarndan esnaf ve sanatkarn sorunlarn dinleyen Zeybek bakan, taleplerin bir an önce çözüme kavumas için ilgili müdürlüklere gerekli talimatlar verdi. Göreve geldii günden itibaren esnaf ve sanatkarn hep yannda olduklarn hatrlatan Zeybek Bakan, pandemi döneminde belediye olarak esnaflara yaptklar desteklerden bahsetti. Özellikle belediyeye ait iyerlerinde kirac olan esnaflaramza önemli ölçüde kolaylk tandklarn belirten Bakan Zeybek, toplu tamada servis ücretlerinin alnmamasndan esnaflara nakdi yardma kadar bir çok destekte bulduklarn söyledi.   

            BAKANIMIZ SORUNLARA ANINDA ÇÖZÜM BULUYOR

            ESOB Bakan Üstün, Bakanmz Mehmet Zeybek’in esnaf ve sanatkara kapsn daima açk tuttuunu ve her bir talebi yerine getirmek için çaba sarf ettiini söyledi. Sorunlar çözümü konusunda esnafa destek olan Zeybek Bakana teekkür eden Üstün, “Bakanmz sa olsun esnaf ve sanatkarmzn en büyük destekçilerinden birisidir. Bizlerde taleplerimizi tüm oda bakanlarmzla birlikte iletiyoruz. Bakanmzda sa olsun annda çözüm buluyor. Esnafmza gösterdii hassasiyet ve destekten dolay teekkür ediyorum” dedi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu