Ekonomi

Neobioplus Çevre Dostu Organik Gübre ile Toprağınıza Can Verin ! – EKONOMİ

15 Haziran 2020 – 00:25 – Güncelleme: 15 Haziran 2020 – 00:38

Havaların ısınması ve yaz mevsimine girmemiz ile bir anlamda tarlalarımızı , bahçelerimizi düzenleme telaşının başlaması anlamına geliyor.  Bitkiye adeta hayat veren Neobioplus Gübreleri sizin yanınızda olmaya devam ediyor. Peki Afyonkarahisar’da  Neobioplus Organik Taban gübrelerini nasıl alabiliriz ?

Neobioplus Organik Taban Gübreleri Büyük İlgi Görüyor !!

Afyon Enerji ve Gübre tarafından 2011 yılında yapımına başlanan ve 2014 yılında yapımı tamamlanan Türkiye’nin en büyük bitkisel ve hayvansal kaynaklı biyokütle enerji tesisi büyük bir başarıya imza atarak kokusuz, yüksek organik madde içerikli katı organik gübre üreterek bitkinin olduğu her yerde kullanılmaya başlandı.

Afyon Biyogaz Enerji Santrali tarafından yılda 150.000 ton organik kaynaklı bitkisel ve hayvansal atıkların; anaerobik fermentasyon teknolojisi ile havasız ortamda çürütülmesi sonucu elde edilen biyogaz ile; 32.000.000 kwh/yıl elektrik enerjisi; 33.500.000 kwh/yıl ısı enerjisi üretilmektedir.

Fermentasyonu tamamlanmış olan hammaddenin hijyenizasyon sürecinden de geçirilmesi ile birlikte toprağa zarar veren zararlı gaz ve diğer bileşenlerinden arındırılmış, kokusuz, yüksek organik madde içerikli katı organik gübre üretilmektedir.

Çevre için büyük sorun haline gelen bitkisel ve hayvansal kaynaklı atıkların bertaraf edilmesinin yanında bu sorunu yenilenebilir enerjiye ve organik madde miktarı yüksek organik gübre üretimine dönüştüren yüksek teknolojiye sahip entegre tesisi yılda 177.000 ton karbon salınımını da  engellemektedir.

Katı organik gübre üretim kapasitesi yılda 20.000 ton olup; tesisin çıktısı olan katı organik gübre ve bu çıktının zenginleştirilmesi ile elde edilen tüm gübre ürünleri Neobioplus markası altında toplanmaktadır.

NEOBİOPLUS NEREDEN ALINIR ?

NEOBİOPLUS ‘ı Afyon Enerji & Gübre Garantisi ile Tokatlar Ticaret ‘ten temin edebilirsiniz.  

Neobioplus %100 doğal %100 Organik ürünleri ile kokusuz Pelet granül toz türleri ile Tokatlar Ticarette siz değerli müşterilerini bekliyor.  

Sizlerde , Topraklarınızı tekrar zenginleştirmek, toprağınızı gençleştirmek, aşınan organik maddeyi yerine koymak için muhakkak Neobioplus’ı seçmelisiniz.

Neobioplus steril koşullarda üretildiğinden çiftlik gübreleri gibi bitkiye zarar verecek hastalık, patojen, böcek, yumurta ve yabancı ot tohumu içermez bitkiyi ve toprağı yakmaz.

Tarla bitkileri bahçe bitkileri seralarda park ve bahçelerde kısaca toprak ve bitkinin olduğu her yerde kullanıma uygundur.

FABRİKA ADRES: Sülümenli Yolu Küme Evleri No:29 Merkez / Afyonkarahisar

NEOBİOPLUS ANA BAYİ TOKATLAR TİCARET ADRES:
ZAFER MAHALLESİ KESKİNOĞLU SOKAK NO:11/1 SÜLÜMENLİ KASABASI  / AFYONKARAHİSAR

TOKATLAR TİCARET İŞ YERİ İLETİŞİM: 0272 255 5161

TOKATLAR TİCARET
HASAN TOKAT İLETİŞİM:
0535 762 84 08

TEKNİK DESTEK İÇİN ZİRAAT YÜKSEK MÜHENDİSİ
HASAN KAĞAN YENİÇERİ İLETİŞİM: 0549 303 93 83

NEOBİOPLUS ÇEVRE DOSTU ORGANİK GÜBRE İLE TOPRAĞINIZA CAN VERİN..…..


Ekonomi Haberleri

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu