AsayişYaşam

Ne yaptın Meryem !! Not bıraktı ve intihar etti !!

Hataylı Veteriner hekim Meryem Şişli (28) Aydın’ın Karacasu ilçesinde meslektaşıyla birlikte ortak olarak çalıştırdığı veteriner kliniğinin odunluğunda, ardında bir not bıraktıktan sonra kendini asarak intihar ettiği öğrenildi

Veteriner hekim Meryem Şişli (28) Aydın’da klinikte kendini asarak intihar etti.Olay, Karacasu ilçesinde Yenice Mahallesi’nde saat 11.00 sularında meydana geldi.

Kendisi aslen Hatay ilinden olan Meryem Şişli, meslektaşı Tolga Altınöz ile birlikte hizmet verdikleri Veteriner Kliniği’ne ait odunlukta kendini astı ve hayatına son verdi.

Tedavi için diğer semtlere giden iş ortağı Tolga Altınöz, kliniğe döndüğünde ortağı Meryem Şişli’yi asılı vaziyette buldu. Durumu hemen 112 Sağlık görevlileri ile jandarma ekiplerine bildirdi. Gelen sağlık ekipleri Meryem Şişli’nin hayatını kaybettiğini belirledi.

Meydana gelen üzücü olayla ilgili soruşturma başlatılırken, Meryem Şişli’nin, ‘Ölümümden kimse sorumlu değildir. Hayatımı sonlandırmaya kendim karar verdim’ yazılı not bıraktığı ifade edildi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu