Sivil Toplum

Münire Burcu, İhsan Akar’ı ziyaret etti – Sivil Toplum

Ziyarette Bölge Müdürü Burcu, İletişim Başkanı Sn. Fahrettin Altun’un ülkemizi, devlet ve hükümet faaliyetlerimizi karalama aleyhinde ulusal ve uluslar arası alanda yapılan algı operasyonlarında göstermiş olduğu haklı tepkileri, Başkanlığın yapmış olduğu çalışmaları, büyük projeleri konusunda bilgiler verdi.

Bölge Müdürü Burcu, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nün yapmış olduğu kültür, sanat ve tanıtım alanında ki örnek çalışmaları da heyecanla takip ettiğini söyledi. Bunlardan pandemi sürecinde sinemalara gidemeyenler için ‘‘Geçerken Uğradım’’ ‘‘Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe’’ gibi Araba’da Sinema Keyfi etkinliklerinin düzenlenmesi, yine pandemi dolayısıyla tarihi Frig Vadisi’nde Afyonkarahisar Belediyesi Kültür Sanat Akademisi Türk Müziği Topluluğu’nun sosyal medya üzerinden düzenledikleri mini konserin. Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde kurulan Türk Sanat Müziği Çocuk Korosu’nun düzenlediği konserleri beğenerek takip ettiğini söyledi. Tanıtım alanında ki çalışmaları da büyük takdir ettiğini söyleyen Burcu Zafer Haftası dolayısıyla TV8’de yayınlanan, milyonlarca izleyici kitlesine sahip MasterChef Türkiye programının Gastronomi şehri Afyonkarahisar’da çekilmesinin tanıtım açısından çok büyük katkı sağladığını söyledi. Ayrıca sosyal medya platformlarında ‘Gastroafyon’ adıyla oluşturulan kurumsal hesaplardan yapılan paylaşımların da yöresel lezzetlerinin tanıtımı konusunda çok başarılı bulduğunu söyleyerek bu tür yürütülen çalışmalardan dolayı tebrik etti.

Ziyaret sonunda Burcu, İhsan Akara İletişim Başkanlığı’nın hazırlamış olduğu “15 Temmuz’u unutmayacağız, unutturmayacağız” bilgi seti, Ayasofya Camii (Fatih Sultan Mehmed Han’ın Emaneti, İnsanlığın Ortak Hazinesi) kitapçığını, 50 soruda Kanal İstanbul ve Cumhurbaşkanımızın Birleşmiş Milletler 74. Genel Kurulu konuşmasının yer aldığı kitapçıklar hediye edildi


Afyon Kent Haber

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu