Afyon HaberBelediyeler

KÜTÜPHANELER VE YAYIMLAR GENEL MÜDÜRÜ´NDEN ZİYARET

KÜTÜPHANELER VE YAYIMLAR GENEL MÜDÜRÜ’NDEN ZYARET

        Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek, Kültür ve Turizm Bakanl Kütüphaneler ve Yaymlar Genel Müdürü Ali Odaba ve beraberindeki heyeti Belediyemizde arlad.

Bakanmz Mehmet Zeybek’in makamnda gerçekleen ziyarette, kamu eliyle yaplan kültür yatrmlarna destek projesi protokolü imzaland. Ziyarette, Bakan Yardmclarmz Murat Öner, Benol Kaplan, l Kültür ve Turizm Müdürü Mehmet Tanr, Fen leri Müdürümüz Onur Sadiolu hazr bulundu. Karlkl atlan imzalar ardndan Afyonkarahisar’mzn sosyo-kültürel hayatna katk salayacak, gençlerimizin ve halkmzn göz bebei olacak Millet Kütüphanesi’ne inceleme gezisi düzenlendi. Bakanmz Mehmet Zeybek ve ekibi, Odaba ve beraberindeki heyete yaplan çalmalar hakknda brifing verdi.

Konuyla ilgili Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek sosyal medya hesabndan yapt açklamada, “Kadim ehrimize dev bir eser daha kazandryoruz. Kültür ve Turizm Bakanl Kütüphaneler ve Yaymlar Genel Müdürü Ali Odaba ve beraberindeki heyeti belediyemizde misafir ettik. Akabinde ehrimizin en büyük kütüphanesinin çalmalarn yerinde inceledik” ifadelerini kulland.

Kültür ve Turizm Bakanl Kütüphaneler ve Yaymlar Genel Müdürü Ali Odaba’tan tam not alan ehrin en büyüü Millet Kütüphanesi ina sahas ziyareti hatra fotoraf çekimi ile son buldu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu