Afyon Haber

KENT KONSEYİ BAŞKANI ŞEMSEDDİN YASAN GÜVEN TAZELEDİ

KENT KONSEY BAKANI EMSEDDN YASAN GÜVEN TAZELED

     Afyonkarahisar Kent Konseyi Olaan Genel Kurul toplantsn yapt. Kent Konseyi Üyelerinin güven oyunu alan eitimci emseddin Yasan oy birlii ile yeniden bakanla seçilerek, güven tazeledi.

      Kent Konseyi Çalma Yönergesi, Tüzük ve Yürütme Kurulu Üyelerinin de belirlendii toplant, sayg duruu ve stiklal Marmzn okunmasyla balad. Kur’an-Kerim Tilaveti okunmasyla devam eden toplantya Belediye Bakan Yardmcmz Süleyman Karaku, Afyon Kocatepe Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karaka, Baro Bakan Turgay ahin, kurum müdürleri, siyasi parti ve sivil toplum örgütlerinin temsilcileri ile çok sayda davetli katld. Genel Kurulun Divan Bakanln Ali Zenkin yaparken, Divan Bakan Yardmclklarn Saadettin Ulusoy ve Kemal Çekiç yapt.  

“EHRMZ TARH VE KÜLTÜREL ALANDA TANITIYORUZ”

      Toplantnn açl konumasn Kent Konseyi Bakan emseddin Yasan yapt. Bakan Yasan, Kent Konseyi olarak geride kalan süre içerisinde ehrimizin kültürel ve sosyal alanda tantm adna bir dizi çalma yaptklarn hatrlatt. Bu süreçte halkmza yönelik yaplan çalmalardan da bahseden Bakan Yasan, Bursa Kent Konseyi Engelliler Meclisi’ni ehrimizde arladklarn ifade etti. Kent Konseyi Kadn Meclisi’nin Diyarbakr annelerine yapt ziyareti de hatrlatan Yasan, anneleri yalnz brakmadklarn söyledi. Millî Mücadele’nin 100. Ylnda Afyonkarahisar konulu panele ev sahiplii yaptklarn da kaydeden Yasan, tüm bu çalmalara verdii destekten dolay Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek’e teekkür etti.

“KENT KONSEY’NN YANINDAYIZ”

     Belediye Bakan Yardmcmz Süleyman Karaku ise Afyonkarahisar Belediyesi olarak Kent Konseyi’nin çalmalarna bugüne kadar olduu gibi bundan sonra da destek olmaya devam edeceklerini ifade etti. Kent Konseyi’nin ‘yanndayz’ diyen Süleyman Karaku, pandemiye ramen ehrimizin tantm noktasnda yapt çalmalardan dolay Kent Konseyi Üyelerine teekkür etti. Kent Konseyi Bakan emseddin Yasan, üyelerin tamamnn oyunu alarak yeniden bakanla seçildi. Yasan, yapt teekkür konumasnda, bata Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek olmak üzere tüm üyelere desteklerinden dolay ükranlarn sundu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu