Afyon HaberBelediyeler

KARAVAN FEST 2 İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI

KARAVAN FEST 2 ÇN GER SAYIM BALADI

           Festivaller ehri Afyonkarahisar’da yeni yln ilk festivali KaravanFest için geri saym balad. Dünyann ilk termal altyapl kamp ve karavan alannda KaravanFest’in ikincisi yaplacak.   

Belediyemiz tarafndan yapm tamamlanan Motor Sporlar Merkezi Alannda 2023 ylnda ikinci kez düzenlenecek KaravanFest yerli ve yabanc birçok karavan tutkununu ve tedarikçilerini bir araya getirmeye hazrlanyor. 27-28-29 Ocak 2023 tarihleri arasnda gerçekleecek festivalde konser, söylei, karavan kültürü etkinlikleri, gezi turlar ve çeitli aktiviteler katlmclar ile buluturulacak.

KaravanFest, bata karavan tutkunlar olmak üzere 7’den 70 her kesim için ka özel bir etkinlik olarak sunuluyor. Kar ve kamp keyfini doruklara tayacak programda katlmclar; Mithat Körler ve Orkestras ile Grup Gündoarken konserlerinin yan sra ödüllü yarmalar ile k festivalinin ve karn keyfini çkaracaklar.

ALACAINIZ HER 1 BLET, 1FDAN

Öte yandan festival için alnan her bilet karl Afyon Motorsporlar Merkezi Kamp ve Karavan Merkezi’ne fidan dikimi yaplacak. 0-11 yan ücretsiz giri yapabilecei festivalin detaylar karavanfest.net’de.

“HERKES FESTVALMZE DAVET EDYORUM”

Tüm karavan ve kamp tutkunlar ile kar keyfi yaamak isteyenleri festivale davet eden Bakanmz Mehmet Zeybek; “Gerçekletireceimiz bu festivalde karavan tutkunlarn Türkiye’nin en gelimi karavan tesisinde bir araya getireceiz. Geçen yl ilkini youn bir katlmla tamamladmz festivalimiz yine dolu dolu geçecek.  Belediyemizin büyük bir yatrmla Afyonkarahisar’a kazandrd bu tesiste karavan tutkunlarnn her ihtiyac düünüldü. Dünya’nn ilk termal altyapl Kamp ve Karavan Alan’nda gerçekleecek olan festivalimizde sanatçlar da konserler verecek. Afyonkarahisar kamp ve karavan tutkunlar için artk vazgeçilmez bir adres oldu. Pek çok merkezde bulunmayan imkânlar bizim tesisimizde mevcut ve tamamen ücretsiz. Yln her günü konaklamaya açk. Afyonkarahisar’mzn turizmi ve tantmna katk salayan bu büyük yatrm festivallerle taçlandryoruz. Herkesi Afyonkarahisar’mza ve festivalimize davet ediyorum” dedi.

ETKNLK PROGRAMI

27 Ocak 2023 Cuma
Karavan ile giriler

28 Ocak 2023 Cumartesi

11:00 Karavan&Kamp Merkezinden Hareket
12:00 Ayazini Ören Yeri Gezi* (Sadece kayt olmu karavan ile katlacak misafirlerimize özeldir)
12:00 Gün boyu etkinlik ve yarmalar 
– Kar Topu Basketbolu (Ödüllü)
– Kar Voleybolu (Ödüllü)

16:00 Karavan&Kamp Merkezine dönü
17:00 Kamp Atei
17:30 Konser – Mithat Körler ve Orkestras  (Afyon Motorsporlar Merkezi)

 29 Ocak 2023 Pazar
12:00 Gün boyu etkinlik ve yarmalar
– Kardan Adam Yarmas (Ödüllü)
– Kzak Çekme Yarmas (Ödüllü)17:30 Konser – Grup Gündoarken (Afyon Motorsporlar Merkezi)

– Gezi karavan ile katlan misafirlerimize özeldir.
– Gezi Turu srasnda Karavanlarnz Kamp&Karavan Merkezinde kalacak.
– Geziler Toplu Halde Ücretsiz olarak Otobüs ile yaplacaktr.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu