Afyon Haber

Karahisar-ı Sahib yayın hayatına start verdi – Afyon Haber

27 Kasım 2020 – 00:58 – Güncelleme: 27 Kasım 2020 – 01:09

Afyonkarahisar’ın kültürel değerleri ile turizm potansiyelinin tanıtımının yapıldığı “Karahisar-ı Sahib” adlı dijital dergi yayın hayatına start verdi .

Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek’in himayesinde yayınlanan “Karahisar-ı Sahib” adlı dijital dergi hakkında bilgiler veren Afyonkarahisar İl Kültür ve Turizm Müdürü Mehmet Tanır, “İlimizin zengin kültürel değerlerinin, önemli turizm çekiciliklerinin, kültürümüzün yayılmasını ve yaşatılmasını sağlamak, hem de turizm değerlerinin tanıtımının yapıldığı; “Karahisar-ı Sahib” adlı dijital dergi yayın hayatına başlamıştır” dedi.

BİRÇOK DİJİTAL PLATFORMDA YAYINLANACAK
Afyonkarahisar  İl Müdürü Tanır; kültür, turizm ve aktüel alanındaki kentin ilk dijital dergisi olan “Karahisar-ı Sahib”in dört ayda bir Afyonkarahisar Valiliği, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü’nün resmi sayfası yayınlanacağını aktardı.

“KARAHİSAR-I SAHİB” AFYONKARAHİSAR’IN MARKA DEĞERİNİ YÜKSELTECEK
Dijital derginin Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek’in himayesi ile İl Müdürlüğünün koordinesinde; Milletvekilleri, kamu kurum ve kuruluşlarının desteği ile hazırlandığını dile getiren Tanır,  “Karahisar-ı Sahib” isimli dijital dergi, ilimizin marka değerini yükseltecek, doğru ve güvenilir bilgilerin dijital ortamda 7/24 tüm okurlara ulaştırılmasında katkıda bulunacaktır. İlimizi her geçen gün markalaştırırken, kültürel zenginliklerin yeni nesile aktarılmasını sağlayacaktır. İlimizin kültür, turizm ve aktüalite ayağında;  tanıtımı ve geliştirilmesinde “Dijital Dergi” önemli bir rol oynayacaktır. Aynı zamanda toplumumuzda araştıran ve üreten insanlarımızın da burada duygu ve düşüncelerine yer almasını sağlayarak kolektif hareket tarzına da geliştirme fırsatı verecektir.” ifadelerini kullandı


Afyon Kent Haber

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu